Zaznamenávanie športových aktivít na inteligentné hodinky je dnes v trende. Pokiaľ to ale myslíte vážne, potrebujete skutočne kvalitný produkt, ktorý vás za žiadnych okolností nesklame a poskytne vám veľmi presne dáta. No a to dokážu Garmin Forerunner 965, ktoré kúpite v zľave.

Toto zariadenie je vypracované v štandarde prémiovej triedy, takže sa dočkáte skutočne vysokej kvality. K dispozícii má veľký AMOLED displej s rozlíšením až 454 x 454 pixelov a taktiež sa môžete tešiť na funkciu Always-on či vysokoodolné sklíčko Gorilla Glass, ktoré zabráni vzniku škrabancov. Garmin Forerunner 965 dostali do vienka dokonca aj titánovú lunetu a samozrejme celú nádieľku najrôznejších senzorov, ktoré budú monitorovať váš každodenný život, aktivity, ale aj spánok. Ide o snímač srdcového tepu, oxymeter, a dokonca aj EKG. Športovcov poteší tiež prítomnosť GPS.

No a koľko vlastne takéto skoro profesionálne inteligentné hodinky pre športovcov vlastne stoja? Hneď na začiatku musíme zdôrazniť, že nie sú lacné, no Garmin je spoľahlivá značka, ktorej produkty majú životnosť niekoľko dlhých rokov. Aj preto sa nákupu nemusíte báť. Garmin Forerunner 965 sa štandardne predávajú za 649 €, čo je skutočne mastná pálka. Po kliknutí na tento odkaz ich ale kúpite za znížených 616 €, čo sa určite oplatí. Nejde o žiadnu extrémnu zľavu, no ani 30 € nenájdete len tak na zemi.

Garmin Forerunner 965 sú prešpikované technológiami 

Garmin Forerunner 965
Zdroj: TomsGuide

Ako sme naznačili viackrát, Garmin Forerunner 965 sú predovšetkým pre ľudí, ktorí to so športom myslia vážne. Aj preto ich výrobca vybavil funkciami a režimami, ktoré by ste márne hľadali aj v Apple Watch. Spomeňme napríklad meranie bežeckého výkonu či dokonca dynamických bežeckých vlastností.

Hodinky tiež ponúkajú bezproblémovú konektivitu s iOS aj Android zariadeniami, kde ich môžete ovládať a sledovať cez mobilnú aplikáciu. Tá vám poskytne aj presné metriky a ďalšie užitočné dáta.

Samozrejmosťou je v prípade Garmin Forerunner 965 aj NFC čip, ktorý sprostredkováva platby cez službu Garmin Pay. Tá funguje s mnohými slovenskými bankami, no pred kúpou zariadenia vám odporúčame preveriť, či to platí aj pre tú vašu.

Výdrž batérie, ktorá vás posadí na zadok 

Garmin Forerunner 965
Zdroj: YouTube / Chase the Summit / DC Rainmaker (úprava redakice)

Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec. Ak vás nebavia Apple Watch so svojou 18 alebo 36 hodinovou výdržou batérie v závislosti od modelu, Garmin Forerunner 965 vyriešia všetky vaše problémy. Tieto hodinky totiž zvládajú až 3 týždne na jedno nabitie a to aj napriek použitiu menej úsporného AMOLED displeja. Minimálne tak to píše výrobca.

Prečítajte si tiež  Apple testuje výsledky nových OLED panelov pre iPhone 14. Sériová výroba začne už onedlho

Samozrejme, v realite bude výdrž atakovať pravdepodobne skôr 10 – 14 dní na jedno nabitie, no aj tak ide o údaj, ktorý je absolútne luxusný a pre používateľov aj veľmi komfortný. Garmin Forerunner 965 môžete mať neustále na ruke a na nabíjačku ich budete dávať iba sporadicky. To je obrovský bonus.

Aby toho nebolo málo, výrobca tu použil aj extrémne ľahkú, len 53 gramovú konštrukciu, ktorá je navyše doplnená o odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM. Ak teda hľadáte profesionálne náčinie na svoje športové výkony, kúpou Garmin Forerunner 965 určite neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -