Spoločnosť Garmin sa už roky zameriava na inteligentné hodinky pre športovcov, ktoré prinášajú prvotriedne senzory a rôzne užitočné funkcie. Jedným z najvydarenejších modelov uplynulých mesiacov sú jednoznačne Garmin Forerunner 965, ktoré ponúkajú špičkové technológie a teraz ich kúpite za veľmi výhodnú cenu. Hovorí sa o nich tiež to, že ide o jedného z najväčších konkurentov pre Apple Watch a vôbec sa tomu nečudujeme.

Garmin tieto hodinky vybavil kvalitným dotykovým AMOLED displejom, ktorý funguje v stále zapnutom (Always-on) režime, chráni ho tvrdené sklo Gorilla Glass a disponuje vysokým rozlíšením, až 454 x 454 pixelov. Okolo displeja sa potom nachádza titánová luneta, čo dotvára elegantný dizajn a samozrejmosťou je aj bohatá senzorová výbava. Garmin Forerunner 965 majú snímač srdcového tepu, oxymeter či EKG. Taktiež je tu GPS a mnoho ďalších dôležitých systémov.

No a cena? Garmin Forerunner 965 sa štandardne predávajú až za 649 €, čo samozrejme nie je málo peňazí. Vy ich však kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 589 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. Nie je to síce extrémne cenové zvýhodnenie, no pri zariadení, ktoré sa do zliav skoro nikdy nedostáva, pretože je oň stále vysoký záujem ide o perfektnú ponuku. Garmin Forerunner 965 navyše nie sú iba hodinkami, ale aj vašim osobným trénerom, pretože obsahujú meranie bežeckého výkonu a tiež dynamických bežeckých vlastností. Tým však stále nekončíme. 

Garmin Forerunner 965
Zdroj: YouTube / Chase the Summit / DC Rainmaker (úprava redakice)

K dispozícii sú rôzne funkcie, vrátane možnosti zobrazenia máp či sledovania štatistík aktivity. Hodinky tiež majú NFC a podporujú funkciu Garmin Pay, ktorá funguje veľmi podobne, ako Apple Pay. Pre istotu si však overte, či sa ňou dá platiť aj prostredníctvom vašej banky. Garmin Forerunner 965 samozrejme spárujete s operačným systémom iOS aj Android a na konektivitu bude slúžiť aplikácia, ktorú si stiahnete z App Store, alebo Google Play.

To, čo vás však pri týchto hodinkách azda najviac prekvapí je ich extrémna výdrž batérie na jedno nabitie. Výrobca hovorí o troch týždňoch na jedno nabitie, no realita sa pohybuje skôr medzi 10 – 14 dňami. Tak či tak ide o brutálne dobrý výsledok, pri ktorom môžu Apple Watch so svojimi garantovaným 18 hodinami len ticho šuchať nohami.

Celková váha Garmin Forerunner 965 je navyše iba 53 gramov, takže vám nebudú zavadzať pri športe a hodinky tiež spĺňajú normu 5 ATM (50 M), takže si s nimi môžete ísť aj zaplávať. Ak teda hľadáte niečo, ako Apple Watch, čo je však oveľa viac zamerané na šport a váš tréning, výberom Garmin Forerunner 965, ktoré kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 589 € neurobíte krok vedľa. Je to presne ten typ produktu, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov a počas toho si ho maximálne zamilujete.

Prečítajte si tiež  JBL GO 3 kúpite v zľave za super cenu. Má kvalitný zvuk a nevadí mu voda

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -