Zariadenia od spoločnosti Garmin sú na našom trhu veľmi populárne, pretože sú kompatibilné s iOS aj Androidom, majú fantastickú výdrž batérie a rovnako ponúkajú zaujímavé senzory či snímače, ktoré vás sledujú vo dne v noci. Aj preto dávame do pozornosti výhodnú ponuku na nákup Garmin Venu 2, ktoré získate v zľave. Oplatia sa viac, ako konkurenčné Apple Watch.

Garmin Venu 2 ponúkajú špičkový AMOLED displej s vysokým rozlíšením 416 × 416 px a tiež podporou technológie Always-on. Tešiť sa teda môžete na nádherné zobrazenie každého jedného ciferníka, alebo aplikácie. Rovnako tak sú hodinky vybavené GPS, meraním srdcového tepu, oxymetrom, krokomerom, barometrom, sledovaním spánku a ďalšími užitočnými funkciami. Hodia sa ráno do kancelárie, ale rovnako aj večer do fitka.

Netreba pri tom zabúdať, že Garmin Venu 2 patria už do prémiovej triedy hodiniek, čomu zodpovedá aj ich cena. Štandardne sa ponúkajú za 399 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už za 329 €. Je to teda slušná zľava, ktorá zráža cenu hodiniek na úroveň Apple Watch SE 2. generácie. Len pre porovnanie, tie nemajú Always-on displej, oxymeter a vydržia len zhruba 18 hodín na jedno nabitie.

Garmin Venu 2 cena
Zdroj: YouTube / Chase the Summit / andreagaleazzi.com (úprava redakcie)

Garmin Venu 2 sú naopak postavené skôr proti oveľa drahším Apple Watch Series 8, ktoré s výnimkou Apple Watch Ultra predstavujú po hardvérovej stránke asi najviac nabitý hardvér pre bežného spotrebiteľa.

Opäť ale narážame na cenu, ktorá je v tomto prípade oveľa vyššia. Apple Watch Series 8 sa štandardne predávajú za 539 € a po kliknutí na tento odkaz ich získate v zľave od 433 €. Stále je to ale o 100 € viac, než ste zaplatili za Garmin Venu 2.

Hodinky Garmin Venu 2 sú pripravené na každý šport. Dokonca s nimi môžete platiť v obchode 

Garming Venu 2
Zdroj: Garmin

Aj keď nejde o Apple Watch, neznamená to, že s nimi nebudete môcť platiť. Garmin Pay je veľmi podobná technológia, ako Apple Pay, ktorú podporuje viacero slovenských bánk. Model Venu 2 má v sebe zabudované NFC, vďaka čomu dokáže sprostredkovať platby pohodlne z vášho zápästia. Stačí doň len vložiť platobnú kartu a o zvyšok sa postará softvér.

Za zmienku tiež stojí, že Garmin Venu 2 neublíži ani voda, pretože ich výrobca vybavil konštrukciou s odolnosťou 50 M (5 ATM). To sa vám bude hodiť, pretože hodinky podporujú napríklad plávanie, alebo iné športy v bazéne. A keď už sme pri tých športoch, užívať si môžete aj behanie, bicyklovanie, lyžovanie, lezenie po stenách či dokonca jogu a veslovanie. Garmin podporuje kvantum športových režimov, takže každý fanúšik pohybu a aktivity si tu nájde to svoje!

Prečítajte si tiež  Apple sa zúčastnilo Milánskeho týždňa dizajnu!

Medzi zaujímavosti potom patrí prítomnosť rôznych dychových cvičení, pomocou ktorých znížite svoju aktuálnu úroveň stresu. Garmin Venu 2 obsahujú aj pulzný oxymeter, ktorý bude sledovať vaše okysličovanie krvi a vďaka šikovným funkciám môžete merať úroveň hydratácie, sledovať menštruačný cyklus či dokonca svoj kondičný vek.

Garmin Venu 2 a ich brutálna výdrž batérie 

Garmin Venu 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

To, v čom hodinky od spoločnosti Garminu azda nikdy nesklamú je ich brutálna výdrž batérie na jedno nabitie. Tieto zariadenia ponúkajú veľké akumulátory a veľmi úsporné senzory či displeje, vďaka ktorým zvládnu fungovať až 12 dní na jedno nabitie.

To je však hodnota, ktorú udáva výrobca a nemôžeme ju brať úplne vážne. Ak si chcete užiť Garmin Venu 2 naozaj naplno, určite budete mať aktívny aj Always-on displej, rôzne senzory a podobne, ktoré vám skresajú výdrž na 4 – 7 dní v závislosti od spôsobu používania. Aj to je však v porovnaní s Apple Watch absolútne fantastická hodnota.

Ak teda chcete dobré inteligentné hodinky a Apple Watch sú pre vás drahé, prípadne o ne nemáte záujem z iného dôvodu, Garmin Venu 2 sú z nášho pohľadu výborná alternatíva za skvelú cenu, ktorá sa oplatí. Bola by to škoda nevyužiť, keď sú teraz v zľave. Rozhodnúť sa však musíte sami.

Garming Venu 2
Zdroj: Garmin

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -