Pokiaľ chcete v lete športovať a hľadáte šikovné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, ktoré vás budú počas aktivity sledovať, Garmin Venu Sq 2 môžu byť ideálnou voľbou. Toto zariadenie má vo svojom tele ukrytú slušnú porciu technológií a po zľave ho kúpite veľmi výhodne. Svojim tvarom pripomína konkurenčné Apple Watch.

Začnime obdĺžnikovým displejom, ktorý funguje na základe technológie AMOLED a ponúka vysoký jas. Rovnako si tu môžete zapnúť aj funkciu Always-on, vďaka čomu vám neuniknú žiadne informácie. Displej je samozrejme dotykový no na ovládanie slúžia aj tlačidlá zabudované v konštrukcii Garmin Venu Sq 2. Zariadenie tiež sľubuje podporu viacpásmového systému GNSS (GPS, GLONASS, GALILEO) či odolnosť voči vode vďaka norme 5 ATM (50 M).

Hodinky sa štandardne predávajú za 269 €, čo je pomerne rozumná čiastka vzhľadom na to, že ide o značku Garmin. Dobrou správou ale je, že model Venu Sq 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz za 206,9 €, vďaka čomu na ňom veľmi slušne ušetríte. Jeho súčasťou je aj úplne bezplatný bežecký trenažér Garmin Coach, vďaka ktorému zlepšíte svoju bežeckú techniku.

Garmin Venu Sq 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Samozrejmosťou je špičková konektivita s iOS aj Android zariadeniami cez aplikáciu Garmin Connect. To čo vás určite poteší je, že Garmin Venu Sq 2 obsahujú aj zabudovaný NFC čip, vďaka ktorému môžete platiť v obchode úplne rovnako, ako cez systém Apple Pay. Stačí vám len banka, ktorá podporuje službu Garmin Pay a o zvyšok sa postará softvér.

Garmin Venu Sq 2 sú ideálne na šport a majú fantastickú výdrž batérie

Garmin Venu Sq 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Ako sme naznačili na začiatku, tieto hodinky si zrejme budú kupovať používatelia, ktorí radi športujú. Garmin Venu Sq 2 majú vo svojom systéme zabudovaných viac ako 25 športových profilov, vďaka ktorým vám zabezpečia presné meranie aktivity počas celého vášho tréningu.

Samozrejmosťou sú aj štandardné funkcie ako kalendár, stopky, sledovanie srdcového tepu či napríklad pulzný oxymeter, ktorý vám prezradí, aká je aktuálne hladina okysličovania vašej krvi. Zdravému človeku by nemala klesnúť počas bežného dňa pod 95 %. Takisto vám zmerajú aj dĺžku či kvalitu spánku.

To, v čom sú Garmin Venu Sq 2 naozaj doma, je výdrž batérie. Garmin hovorí o 11 dňoch na jedno nabitie v režime inteligentných hodiniek, no v praxi očakávajte skôr hodnoty blízke jednému týždňu. To je však úplne skvelý výsledok. A ak zapnete energeticky náročné GPS, neustále ho budete môcť používať až 26 hodín.

Prečítajte si tiež  Apple Watch budú ako iPody!

Garmin Venu Sq 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku. Vzhľadom na to, čo tieto hodinky dokážu, by bola obrovská škoda takúto ponuku nevyužiť.

Garmin Venu Sq 2
Zdroj: YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -