Pokiaľ ešte nemáte vianočné darčeky pre svojich blízkych, prípadne si sami chcete kúpiť kvalitné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Zariadenie Garmin Vívoactive 4S je k dispozícii v zľave a kliknutím na tento odkaz ich nájdete v najlepšej cene. Na výber máte verziu vhodnú pre mužov aj pre ženy. V porovnaní s Apple Watch SE 2. generácie (dostupných od 323,07 €) slušne ušetríte a dostanete viac senzorov.

Inteligentné hodinky Garmin Vívoactive 4S majú menu v slovenčine, ktoré môžete ovládať cez transflektívny farebný MIP displej. Okrem toho sa pri ich používaní môžete tešiť na množstvo technológií, ako napríklad meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu atď. Drahšie Apple Watch SE 2. generácie nimi ani nedisponujú.

No a keď hovoríme o cene, mali by sme uviesť, koľko vlastne Garmin Vívoactive 4S stoja. Nie sú totiž drahé a teraz ich zoženiete aj v slušnej zľave, ktorá sa najmä tesne pred Vianocami každému hodí. Nebudeme vás napínať, hodinky v ružovo-zlatej farbe kúpite na Slovensku od 201 € a v čiernej farbe od 206,85 €. Najvýhodnejšie aktuálne ceny pre Garmin Vívoactive 4S nájdete tu

Niektorí predajcovia pritom tieto hodinky predávajú stále aj za 300 € či dokonca 355 €. Ide teda o slušnú úsporu, nad ktorou sa oplatí porozmýšľať.

Garmin Vívoactive 4S sú ako stvorené na šport

Garmin Vívoactive 4S
Zdroj: Garmin

Dôležité je podotknúť, že za svoje peniaze dostanete skutočne prvotriedne zariadenie kompatibilné s operačným systémom Android aj iOS. Na pripojenie slúži aplikácia, ktorú bezplatne stiahnete v Google Play alebo App Store.

V útrobách Garmin Vívoactive 4S sa nachádzajú aj špeciálne funkcie, vďaka ktorým budete môcť sledovať svoje dáta počas behu, cyklistiky, jógy, plávania a ďalších športov. Dôležité je podotknúť, že Garmin Vívoactive 4S sú vodeodolné a spĺňajú normu 5 ATM.

Výrobca použil na ich šasi nehrdzavejúcu oceľ, ktorá je veľmi odolná voči nárazom či iným poškodeniam. A keď už sme pri tých nárazoch, Garmin Vívoactive 4S vedia detegovať pád podobne, ako Apple Watch.

Výdrž batérie zadupe do zeme aj Apple Watch Ultra

Garmin Vívoactive 4S
Zdroj: YouTube / Spotlr

Spoločnosť Garmin uvádza, že hodinky Vívoactive 4S zvládnu na jedno nabitie až 168 hodín bežného používania, čo je v praxi ekvivalent siedmych dní. Raz za týždeň ich je teda potrebné zapojiť do nabíjačky, čo vám prinesie vysoký komfort používania.

Len pre porovnanie, bežné Apple Watch (38 – 45 mm) ponúkajú výdrž batérie na úrovni 18 hodín, pričom ak použijete špeciálny šetriaci režim, predĺžiť ju môžete maximálne na 36 hodín. V tomto prípade sa však pripravujete o viaceré praktické funkcie, čo pri Garmine neplatí.

Prečítajte si tiež  Športu zdar: Xiaomi Smart Band 7 kúpite po zľave extrémne lacno. Má brutálnu výdrž aj kvantum funkcií

Podobne to funguje aj pri Apple Watch Ultra za 929 €, ktoré vydržia 36 hodín štandardného používania a 60 hodín v režime šetrenia. Garmin Vívoactive 4S stoja v porovnaní s nimi smiešnych 201 € a v oblasti výdrže sú trikrát ďalej. Nájdite si Garmin Vívoactive 4S za najlepšiu cenu na Slovensku.

Dajte nám vedieť do komentára, aké máte skúsenosti so značkou Garmin vy. Používate jej hodinky alebo preferujete skôr riešenie od spoločnosti Apple? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here