Inteligentné hodinky sú presne ten typ zariadenia, ktoré potrebuje obrovské množstvo ľudí a ani o tom nevie. Ich problémom však môže byť relatívne vysoká cena. Našťastie sú tu, ale výrobcovia, ktorí sa v tomto smere dokážu držať na uzde. Dôkazom je aj spoločnosť Honor s modelom Watch 4. Ten kúpite za extrémne výhodnú cenu. Dokonca vám bude trochu pripomínať niekoľkonásobne drahšie Apple Watch.

Honor Watch majú k dispozícii 1,75″ AMOLED displej s rozlíšením až 390 x 450 pixelov. Samozrejmosťou je funkcia Always-on či pevné kremičité sklíčko. Hodinky tiež odolajú vode v rámci normy 5 ATM (50 M), takže si s nimi môžete ísť zaplávať. Ani po stránke senzorov nie sú práve chudobné. Nájdete tu snímač srdcovej frekvencie, oxymeter, krokomer a samozrejme GPS. Ide tak o ideálny fitness tracker. Koľko však Honor Watch 4 stoja? Budete milo prekvapení.

Zatiaľ čo technicky horšie vybavené Apple Watch SE 2. generácie spoločnosť Apple predáva za viac, ako 300 €, Honor Watch 4 sa držia na úplne inej cenovej hladine. V čase uvedenia na trh si za ne výrobca pýtal 141,9 €, avšak dnes je situácia iná a hodinky kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 119 €.

Honor Watch 4
Zdroj: Honor

Medzi ďalšie obrovské benefity tohto zariadenia patrí dlhá výdrž batérie dosahujúca cca 4 – 6 dní na jedno nabitie. Vďačí za to veľkému, až 451 mAh akumulátoru. Len pre porovnanie, spoločnosť Apple garantuje pri štandardných Apple Watch SE 2 iba 18 hodín na jedno nabitie. V tomto prípade tak dostanete výrazne viac.

Samozrejmosťou sú aj rôzne funkcie, ako je automatická detekcia aktivity, či funkcia sledovania intervalového tréningu. Honor Watch 5 majú aj budík, stopky, dokážu odsledovať aktuálne prevýšenie a vďaka kompaktnému dizajnu vám budú vyhovovať pri športe. Sú vhodné ako na beh, tak aj na cyklistiku, jogu, plávanie, lyžovanie / snowboarding, turistiku a podobne.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na prítomnosť mnohých ciferníkov, vďaka čomu ich bez problémov môžete používať aj v kancelárskom prostredí. Honor Watch 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz za 119 €. Ich výberom nič nepokazíte. Podporujú operačné systémy iOS aj Android.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  10 vecí, ktoré môžete robiť s Apple Watch a možno ste o tom nevedeli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -