Výrobcovia inteligentných hodiniek často experimentujú s rôznymi druhmi dizajnu. Spoločnosť Huawei sa však rozhodla inšpirovať od najlepších a nedávno predstavila hodinky Huawei Watch Fit 3, ktoré vyzerajú veľmi podobne, ako Apple Watch. Veľkou výhodou hodiniek z Číny je ich extrémne nízka cena. Tomuto sa Apple žiaľ tak skoro nevyrovná.

Huawei Watch Fit 3 sú vhodné pre iOS aj Android. Zariadenie sa ovláda cez 1,82″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením, jasom 1 500 nitov a podporou Always-on. Samozrejme si na ňom budete vedieť meniť rôzne ciferníky. Hodinky majú ultratenký dizajn (len 9,9 mm), sú vyrobené z hliníka a vážia iba 26 gramov bez remienka. Okrem toho odolajú vode v rámci normy 5 ATM (50 M) a ponúknu sledovanie srdcového tepu, oxymeter či monitoring dĺžky a kvality vášho spánku.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá vás pravdepodobne veľmi milo prekvapí. Hoci totiž Huawei Watch Fit 3 vyzerajú ako Apple Watch a ponúkajú špičkovú výbavu, na Slovensku ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 156 €, čo je takmer 1 / 3 ceny Apple Watch Series 9. Tu už sa naozaj oplatí porozmýšľať.

Huawei Watch Fit 3
Zdroj: YouTube / Mark Ellis Reviews (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Hodinky majú k dispozícii viac, ako 100 športových režimov, disponujú vstavaným mikrofónom aj reproduktorom a dokonca im nechýba ani veľmi presné dvojpásmové GPS, čo v tejto triedene nie je štandard. Príjemným bonusom je tiež to, že hodinky dokážu vyhodnocovať napríklad bežecký index, tréningovú záťaž, tréningový stres, regeneračnú tepovú frekvenciu a dokona aj úroveň zotavenia. Sú ako stvorené pre váš aktívny životný štýl.

Tieto „čínske Apple Watch“ vás príjemne prekvapia aj prítomnosťou animovaných cvikov či pomerne brutálnou výdržou batérie na jedno nabitie. Pri úspornejšom používaní zvládnu cca 10 dní, pri aktívnom používaní 7 dní a so zapnutým Always-on displejom až 4 dní. Nabíjanie je pri tom veľmi rýchle a ak ho budete uskutočňovať dvakrát do týždňa, určite vám to nebude robiť problém. Huawei Watch Fit 3 si teda môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 156 €, čo je fantastická ponuka. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že aktuálne ide o tie najvýhodnejšie Huawei hodinky na trhu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 sa predáva, ako teplé rožky. Naopak o modely "Pro" výrazne klesol záujem. Aký to má dôvod?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -