Dnes nájdete na trhu množstvo výrobcov inteligentných hodiniek, ktorých zariadenia sa dajú kúpiť za skvelú cenu. Jedným z nich je aj spoločnosť Huawei, ktorá má v ponuke vrcholný model Watch GT 3 Pro. Po technologickej stránke je skutočne veľmi bohatý a teraz ho navyše môžete kúpiť v zľave za veľmi výhodnú cenu. Konkurent pre Apple Watch Series 8 sa určite oplatí.

Aby sme si povedali niečo o funkciách a hardvéri, Huawei Watch GT 3 Pro majú k dispozícii kvalitný AMOLED displej s vysokým rozlíšením a technológiou Always-on. Obrovskou výhodou je, že ho kryje zafírové sklíčko, takže sa tak ľahko nepoškriabe a ani ináč nepoškodí. V hodinkách však nájdete aj množstvo senzorov, ako napríklad meranie tepu, monitorovanie spánku, oxymeter, krokomer, barometer a tak ďalej. V neposlednom rade musíme vyzdvihnúť ich telo, ktoré je vyrobené z extrémne odolného titánu podobne, ako Apple Watch Ultra. V tejto cenovej kategórii je to obrovská výhoda.

No a koľko vlastne Huawei Watch GT 3 Pro stoja? Ich štandardná cena začína na úrovni 329 €, vďaka čomu sa plus mínus vyrovná základným 44 mm hodinkám Apple Watch SE z roku 2022. Po kliknutí na tento odkaz ale Huawei Watch GT 3 Pro kúpite za 265 €, vďaka čomu na nich krásne ušetríte. Za túto cenu ich má viacero predajcov.

Huawei Watch GT3 Pro
Zdroj: Huawer

Konkurenčné Apple Watch Series 8 sú oveľa drahšie 

Len pre porovnanie, adekvátny konkurent od spoločnosti Apple nesie označenie Apple Watch Series 8. Ponúka „len“ hliníkovú konštrukciu, ION-X sklíčko, ktoré toho veľa nevydrží a samozrejme odlišný dizajn.

Zdroj: YouTube / Tinh tế / JChen Tech (úprava redakcie)

Jeho základná cena štartuje na úrovni 539 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 449 € u autorizovaného predajcu Apple. Veľkou výhodou je lepšia komunikácia s iPhonom (možnosť telefonovať a odpovedať na správy). Naopak za nedostatok môžeme označiť vysokú cenu. Veď stále ide len o spotrebnú elektroniku.

Skvelá výdrž batérie aj odolnosť 

Huawei Watch GT3 Pro
Zdroj: Huawer

Huawei Watch GT 3 Pro zvládnu podľa výrobcu až 21 dní na jedno nabitie, čo je extrémny údaj. Nebudeme si však klamať, toto číslo dosiahnete iba vtedy, keď zariadenie budete používať mimoriadne šetrne. Pokiaľ spustíte Always-on displej, ako aj ostatné funkcie, počítajte skôr so 6 – 8 dňovou výdržou na jedno nabitie.

Opäť ale ide o fantastickú hodnotu, ktorej môžu konkurenčné Apple Watch Series 8 so svojimi 18 hodinami iba ticho závidieť. V neposlednom rade ešte spomenieme, že Huawei Watch GT 3 Pro sú vhodné na beh cyklistiku, jogu, golf či dokonca plávanie.

Prečítajte si tiež  V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena!

Toto zariadenie je okrem titánového tela a zafírového sklíčka chránené aj vodeodolnosťou v rámci štandardizácie 50 M (5 ATM). Ak teda hľadáte technologicky nabité inteligentné hodinky za rozumnú cenu, Huawei Watch GT 3 Pro sú presne tým produktom, po ktorom by ste sa mohli poobzerať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -