V prípade, že hľadáte moderné inteligentné hodinky, ktoré sú po technologickej stránke nabité kvalitným displejom, senzormi a tiež štýlovým dizajnom, máme pre vás jeden tip, ktorý nie je drahý. Huawei Watch GT4 sú schopné konkurovať aj Apple Watch. Teraz ich navyše kúpite za mimoriadne výhodnú cenu. Ľutovať to určite nebudete.

Huawei Watch GT4 majú v prvom rade kvalitný 1,43″ AMOLED displej, ktorý je vybavený funkciou Always-on a samozrejme má aj vysoké rozlíšenie 466 x 466 pixelov (352 ppi). Slovákov poteší prítomnosť rodného jazyka a aby toho nebolo málo, hodinky sú chránené odolným rámom z nehrdzavejúcej ocele. Taktiež sa môžete tešiť na množstvo ciferníkov či senzory ako oxymeter, barometer, sledovanie srdcového tepu, krokomer a ďalšie. V hodinkách samozrejme nechýba ani veľmi presné dvojpásmové GPS, ktoré sa vám hodí napríklad pri behaní.

Veľkou výhodou je pri Huawei Watch GT4 ich veľmi prívetivá cena. Zariadenie je vybavené tak, že by bez problémov mohlo konkurovať oveľa drahším Apple Watch, no predáva sa za oveľa prijateľnejšiu čiastku. Huawei Watch GT4 sú štandardne k dispozícii od 249 €, avšak pokiaľ kliknete na tento odkaz, môžete ich mať za 232,6 €. Nie je to síce veľká úspora, no uvedená cena je vzhľadom na to, čo všetko dostanete až mimoriadne príjemná.

Huawei Watch GT4
Zdroj: YouTube / TrendingTek (snímka obrazovky)

V tomto smere treba spomenúť aj to, že výrobca hodinky vybavil zvýšenou odolnosťou voči vode v rámci normy IP68 a samozrejme podrobným sledovaním spánku. Budúcich majiteľov tiež určite osloví výdrž batérie, ktorá má v štandardnom režime dosahovať až 14 dní na jedno nabitie. Realita sa síce zrejme bude pohybovať zhruba na polovičnej úrovni, no aj tak ide o perfektný výsledok, na ktorý môžete pri Apple Watch zabudnúť.

Pri nákupe sa môžete tešiť aj na plnú kompatibilitu s operačnými systémami iOS aj Android. Ak vás teda Huawei Watch GT4 zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 232,6 €. Z nášho pohľadu to môže dávať perfektný zmysel, no rozhodnúť sa samozrejme musíte vy sami.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako aktivovať neobmedzené dáta zadarmo od Telekomu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -