Ak si chcete kúpiť špičkové inteligentné hodinky a z akéhokoľvek dôvodu vás nelákajú Apple Watch Ultra 2, teraz vám ukážeme alternatívu, nad ktorou sa určite oplatí porozmýšľať. Huawei Watch Ultimate sú na trhu niekoľko mesiacov a teraz sú po zľave dostupné za veľmi výhodnú cenu. Slušne na nich ušetríte a získate zariadenie, ktoré to konkurentovi z Cupertina absolútne v ničom nedaruje.

Huawei Watch Ultimate disponujú veľkým a kvalitným LTPO AMOLED displejom s uhlopriečkou až 1,5″ a rozlíšením 466 x 466 pixelov. Obrovským benefitom hodiniek je tiež extrémne odolná a zároveň elegantná keramická luneta či prítomnosť zafírového skla, ktoré zabráni škrabancom aj rozbitiu. Huawei na šasi hodiniek použil netradične leštený tekutý kov na báze zirkónu, čím zabezpečil vysokú pevnosť, ale aj tvrdosť. Samozrejmosťou je tiež plnohodnotná senzorová výbava a podpora až 100 športových režimov. Hodinky sú pripravené snáď na každú aktivitu, aká vás len napadne.

Inteligentné hodinky Huawei Watch Ultimate sa po uvedení na trh začiatkom tohto roka predávali od 749 €, čo bolo adekvátne vzhľadom na ich extrémny výkon, špičkový hardvér a prémiové materiály. Teraz je však situácia iná a vy hodinky môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 688 €. A to sa určite oplatí. Veď konkurenčné Apple Watch Ultra 2 začínajú po tohtoročnom znižovaní cien na hranici 899 €!

Huawei Watch Ultimate sú plné moderných technológií 

HUawei Watch Ultimate
Zdroj: YouTube / Польза NET / MinistryTech (úprava redakcie)

Netreba pri tom zabúdať, že Huawei Watch Ultimate majú ešte oveľa viac benefitov, ako sme vymenovali vyššie. Hodinky sú vďaka vodeodolnosti 10 ATM pripravené aj na potápanie, čomu dopomáha špeciálny režim, ktorý sem výrobca zakomponoval.

Samozrejmosťou je kompatibilita s mobilnými operačnými systémami iOS aj Android či prítomnosť mikrofónu a reproduktoru. Okrem dotykového displeja na ovládanie slúžia aj bočné tlačidla či dokonca digitálna korunka, ktorú zrejme Huawei odkukal práve od Apple Watch. Nechýba tiež rýchly a stabilný operačný systém či veľa šikovných apiek.

Zabudnúť nemôžeme ani na snímače, senzory a ďalšie technológie, medzi ktoré patrí barometer, GPS, gyroskop, kompas, ale aj špeciálny modul TruSeen™ 5.0+. Ten sa zameriava na sledovanie vášho srdcového tepu, hladinu okysličovania krvi, odsleduje vašu mieru záťaže a taktiež dokáže s vysokou presnosťou zdokumentovať dĺžku a kvalitu vášho spánku.

Výhodou hodiniek je tiež schopnosť vytvárania bežeckého indexu, zaznamenávania tréningového stresu a záťaže, možnosť zobrazenia regeneračnej tepovej frekvencie a tiež úrovne zotavenia. Každý športovec tieto funkcie ocení.

Prečítajte si tiež  Apple Watch SE sú dnes extrémne lacné. Kúpite si ich za mimoriadne výhodnú cenu

Výdrž batérie, na ktorú Apple Watch Ultra jednoducho nemajú 

HUawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Apple Watch Ultra 2 sa vyznačujú tým, že ponúkajú najdlhšiu výdrž batérie spomedzi ostatných inteligentných hodiniek od spoločnosti Apple. V rámci štandardného režimu je to 1,5 dňa a v rámci extrémne úsporného režimu potom 3 dni. V porovnaní s Huawei Watch Ultimate to znie, ale až trochu smiešne.

Čínske inteligentné hodinky totiž štandardne sľubujú neuveriteľnú 14 dňovú výdrž batérie na jedno nabitie. Ak však budete zariadenie používať intenzívne, počítajte skôr s tým, že zvládne fungovať 7 – 8 dní na jedno nabitie. Aj tak je to, ale výrazne lepšia hodnota, než akú vám vedia poskytnúť úplne nové Apple Watch Ultra 2 v tých najideálnejších podmienkach.

Ak teda máte záujem o špičkové Huawei Watch Ultimate, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za tú najlepšiu cenu na Slovensku. Sú to tak dobré hodinky, že svoj výber určite nebudete ľutovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -