Ak chcete šikovné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, dnes vám predstavíme produkt, ktorý vás možno zaujme. Amazfit GTS 4 majú k dispozícii kvalitný displej schovaný v elegantnom dizajne, množstvo najrôznejších senzorov na šport a hlavne skvelú cenu. Po zľave si môžete tieto inteligentné hodinky zaobstarať veľmi výhodne.

Amazfit GTS 4 ponúkajú veľký 1,75″ AMOLED displej s technológiou Always-on a takisto dostatočne vysokým rozlíšením, až 450 x 390 pixelov. Ich celková hustota je vďaka tomu až 341 PPI, čo zabezpečuje krásne a čisté zobrazenie všetkých informácií a ciferníkov. Zariadenie má tiež dvojpásmové GPS, ale nechýba mu ani klasické meranie tepu, oxymeter či barometer. Amazfit GTS 4 vám samozrejme odsledujú kroky, spánok a pomôžu nájsť stratený smartfón s operačným systém iOS alebo Android.

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 4 sú po technologickej stránke skutočne nabité, čomu zodpovedá aj ich cena. Štandardne sú v predaji za 230 €, čo je stále veľmi výhodné. Na druhej strane, po kliknutí na tento odkaz ich môžete kúpiť už od 159,4 €, vďaka čomu slušne ušetríte.

Amazfit GTS 4 sú skvelé na šport a batéria vydrží dlho 

Amazfit GTS 4
Zdroj: YouTube / Matheus Kise / Fredy Us (úprava redakcie)

Inteligentné hodinky pôsobia prémiovým dojmom, za čo môže ich hliníkové telo, ale aj vydarený dizajn. Rovnako podporujú až 150 rôznych ciferníkov, na základe ktorých si ich viete individualizovať. Rovnaké číslo „150“ prislúcha aj ku celkovému počtu podporovaných športových režimov. Až 8 z nich, vrátane 25 silových aktivít vedia Amazfit GTS 4 rozpoznať automaticky.

Zariadenie má k dispozícii 300 mAh akumulátor, vďaka ktorému zvládne vydržať zhruba 8 dní na jedno nabitie. Samozrejme, pokiaľ budete využívať všetky funkcie a aj Always-on displej, počítať musíte skôr s polovičnou výdržou. Za takúto cenu je to ale stále veľmi dobré.

Amazfit GTS 4
Zdroj: Amazfit

Amazfit GTS 4 podporujú iOS aj Android zariadenia a zároveň vám dokážu monitorovať počas bežného dňa aj celkovú úroveň stresu. Pokiaľ teda hľadáte niečo elegantné a cenovo dostupné, tieto hodinky môžu byť skvelou voľbou.

Drahšie Amazfit GTR 4 majú okrúhly dizajn a lepšiu výdrž batérie 

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / GrupoReviews / De Tranquis (úprava redakcie)

Ak sa vám nepáči na inteligentných hodinkách hranatý dizajn a radšej máte okrúhle riešenie, výrobca má v ponuke ešte jedny hodinky, ktoré sú len o pár eur drahšie. Amazfit GTR 4 sú po stránke technológie prakticky identické s modelom GTS 4.

Ich hlavnou výhodou je ale takmer dvojnásobná kapacita akumulátora, vďaka ktorej vám vedia Amazfit GTR 4 poskytnúť podstatne lepšiu výdrž blížiacu sa jednému týždňu. Bežná cena za tieto hodinky je stanovená na hranici 230 €, no po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 176,6 €. Z nášho pohľadu je to možno aj lepšia voľba. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple Watch X v roku 2024 môžu byť sklamanie: Určite nedostanú tieto funkcie

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -