Apple Watch Ultra sú najväčším prekvapením roka. Inteligentné hodinky ponúkajú extrémne odolné šasi so 49 mm displejom a mnohými užitočnými technológiami.

Ich najväčším problémom doteraz bolo, že sa prakticky nedali kúpiť. Na začiatku predaja bol záujem zo strany zákazníkov veľký a tak chvíľu trvalo, kým sa internetovým predajcom naskladnili zásoby.

- Reklama -

Dobrou správou ale je, že Apple Watch Ultra má na svojom internetovom obchode k dispozícii viacero spoločností a čo je ešte lepšie, na ich nákupe môžete aj zopár eur ušetriť.

Zatiaľ čo oficiálna predajná cena je stanovená na 999 €, na tomto e-shope ich získate so štandardnou 24 mesačnou zárukou už od 982 €.

Áno, je to síce úspora iba na úrovni 17 eur, no verte, že ani túto čiastku nenájdete len tak na zemi. Firma vám dá navyše aj dopravu zadarmo, čo je príjemný bonus k nákupu. A ak by sa skladové zásoby nedajbože vypredali, nezúfajte. Apple Watch Ultra sú skladom aj u ďalšieho predajcu, kde za ne zaplatíte zanedbateľne viac – 983 €.

A ak by vám niekto aj tento kúsok vyfúkol, za plnú cenu ich môžete získať napríklad u autorizovaných predajcov spoločnosti Apple TU alebo TU. Myslíte na to, že sa blížia Vianoce a ľudia sa pomaly pripravujú na nákup darčekov. Už čoskoro teda môžete mať problém s nákupom zariadenia, o ktoré máte už dlhšiu dobu záujem.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -