Apple Watch Ultra sú najväčším prekvapením roka. Inteligentné hodinky ponúkajú extrémne odolné šasi so 49 mm displejom a mnohými užitočnými technológiami. Ich najväčším problémom doteraz bolo, že sa prakticky nedali kúpiť. Na začiatku predaja bol záujem zo strany zákazníkov veľký a tak chvíľu trvalo, kým sa internetovým predajcom naskladnili zásoby.

Dobrou správou ale je, že Apple Watch Ultra má na svojom internetovom obchode k dispozícii viacero spoločností a čo je ešte lepšie, na ich nákupe môžete aj zopár eur ušetriť.

Zatiaľ čo oficiálna predajná cena je stanovená na 999 €, v niektorých e-shopoch ich získate so štandardnou 24 mesačnou zárukou za super cenu.

Áno, je to síce úspora iba na úrovni 17 eur, no verte, že ani túto čiastku nenájdete len tak na zemi. A ak by sa skladové zásoby nedajbože vypredali, nezúfajte. Apple Watch Ultra sú skladom aj u ďalšieho predajcu, kde za ne zaplatíte zanedbateľne viac – 983 €.

Myslíte na to, že sa blížia Vianoce a ľudia sa pomaly pripravujú na nákup darčekov. Už čoskoro teda môžete mať problém s nákupom zariadenia, o ktoré máte už dlhšiu dobu záujem.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Huawei Watch Ultimate sú luxusné inteligentné hodinky. Apple Watch aj Garmin Epix 2 môžu závidieť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -