Fanúšikovia športu, pohybu či zdravého životného štýlu potrebujú zaznamenávať svoje výkony a každodennú aktivity na zariadenie, ktoré môžu mať stále pri sebe. Na trhu je množstvo inteligentných hodiniek a tiež náramkov, no len veľmi málo z nich je tak univerzálnych, ako práve Xiaomi Smart Band 8. Navyše teraz sa dá kúpiť za extrémne nízku cenu

Len nedávno predstavený Xiaomi Smart Band 8 ponúka 1,62″ AMOLED displej, ktorý dosahuje vysoké rozlíšenie až 192 x 490 pixelov, 60 Hz obnovovaciu frekvenciu a maximálny jas na úrovni 600 nitov. Okrem iného je obrazovka kompatibilná s funkciou Always-on a dokonca ju chráni aj tvrdené sklo Gorilla Glass 3, ktoré je umiestnené v hliníkovom ráme. Aj keď je teda Xiaomi Smart Band 8 veľmi lacný, na prvý pohľad (aj pocit) pôsobí doslova prémiovým dojmom. 

Tu sa teda dostávame ku cene, ktorá je už sama o sebe veľmi prívetivá. Xiaomi predáva svoj Smart Band 8 až nepochopiteľne lacno. Bežne zaň zaplatíte iba 44,99 €. Ešte lepšie, ale je, že po kliknutí na tento odkaz kúpite zariadenie už za 32,9 €. Doslova je teda dostupné za podobnú cenu, než koľko pravdepodobne platíte za svoju mesačnú permanentku do fitness centra. Upozorňujeme, ale, aby ste si pri nákupe dávali pozor. Ešte o cca desať eur lacnejšie sa predáva aj Xiaomi Smart Band 8 Active. To je úplne iné, podstatne horšie vybavené zariadenie.

Zdroj: Unsplash / Mr Smarty / Tech4All (úprava redakcie)

Xiaomi Smart Band 8 vás poteší aj 150 športovými režimami a samozrejme plnohodnotnou senzorovou výbavou. Tomuto zariadeniu nechýba sledovanie srdcového tepu, ale má aj oxymeter (sledovanie hladiny kyslíka v krvi). Túto funkciu nedisponujú ani Apple Watch SE 2, za ktoré zaplatíte zhruba 8 – 10 násobok ceny Xiaomi Smart Band 8. Náramok vám tiež odmeria vašu aktuálnu úroveň stresu a nechýba ani možnosť sledovania a analýzy vašej spánkovej aktivity.

Samozrejmosťou je aj odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M) či prítomnosť gyroskopu a akcelerometeru. Kapitolou samou o sebe je potom výdrž batérie. Xiaomi Smart Band 8 by mal podľa výrobcu zvládnuť až 16 dní na jedno nabitie. Pri bežnej prevádzke so zapnutým Always-on displejom musíte počítať skôr s 5 – 6 dňami na jedno nabitie. Aj tak ide, ale o vynikajúci výsledok, ktorý nedosahuje množstvo konkurentov. A keď vezmeme do úvahy, že Xiaomi Smart band 8 vás bude stáť po kliknutí na tento odkaz len 32,9 €, z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa neodmieta. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Smart Band 8 je extrémne lacný. Má OLED displej, množstvo snímačov a super výdrž batérie

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -