Hoci spoločnosť Xiaomi vyrába prevažne veľmi lacné produkty, ešte to neznamená, že nie sú kvalitné. Zariadenia od tohto výrobcu disponujú solídnou hardvérovou výbavou a tiež elegantným dizajnom. Presne do tejto kategórie patrí aj náramok Smart Band 7 Pro, ktorý kúpite v zľave za neuveriteľne nízku cenu. Pomôže vám sledovať vašu aktivitu v práci, ale aj vo fitku.

Toto zariadenie je solídne spracované a disponuje veľkým 1,64″ AMOLED displejom. Okrem toho, že má jas 500 nitov, 2,5D zaoblené sklíčko či vysoké rozlíšenie až na úrovni 280 x 456 pixelov (326 ppi) ponúka aj tvar, ktorý vzdialene pripomína Apple Watch. Xiaomi Smart Band 7 Pro je však viac „obdĺžnikový“. A hoci ide o inteligentný náramok srdcom i dušou, jeho súčasťou je celá séria ciferníkov, vďaka čomu si z neho môžete spraviť aj inteligentné hodinky.

Ako sme už naznačili vyššie, náramok Xiaomi Smart Band 7 Pro je skutočne veľmi lacný a teraz sa po zľave predáva za cenu, ktorej asi ani nebudete veriť. Výrobca si štandardne za toto zariadenie pýtal v čas  e uvedenia na trh 99 €. To je však už dnes minulosť, pretože Xiaomi Smart Band 7 Pro kúpite po kliknutí na tento odkaz za 51,99 €. Jeho cena tak za cca rok na trhu klesla skoro na polovicu a dostala sa na tak nízku úroveň, že náramok si teraz môže dovoliť úplne každý.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / SLPhoto / GrupoReviews (úprava redakcie)

V prípade, že si zaobstaráte Xiaomi Smart Band 7 Pro, tešiť sa môžete na podporu operačných systémov iOS aj Android a tiež pripojenie cez moderný štandard Bluetooth 5.2. Taktiež je tu plnohodnotné GPS pre sledovanie polohy, snímač srdcového tepu, oxymeter či funkcia, vďaka ktorej vám bude Xiaomi Smart Band 7 Pro sledovať spánok.

Tento náramok je samozrejme ako stvorený aj na šport, nakoľko disponuje 120 rôznymi režimami, kde si každý vyberie tú svoju aktivitu. Či už teda chcete behať, bicyklovať alebo plávať, Xiaomi Smart Band 7 Pro je správna voľba. Hovoríme to aj preto, lebo tento náramok je odolný voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Ak s ním teda pôjdete do bazéna a nebudete to preháňať s potápaním, bez problémov by to mal zvládnuť.

Nároční spotrebitelia tiež ocenia perfektnú výdrž batérie na jedno nabitie. V Xiaomi Smart Band 7 Pro má kapacitu 235 mAh, čo je dosť na to, aby ste ho mohli používať cca 4 – 5 dní s aktívnym Always-on displejom. Takejto hodnote môžu produkty od konkurencie iba závidieť.

Prečítajte si tiež  Zjednodušte si život vďaka 100 W GaN nabíjačke od spoločnosti Baseus. Nie je vôbec drahá

Xiaomi Smart Band 7 je menší a lacnejší

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

A v prípade, že hľadáte niečo ešte menšie, ľahšie a lacnejšie, kúpiť si môžete aj absolútny predajný hit, Xiaomi Smart Band 7, ktorý je na Slovensku dostupný za neodolateľne nízke ceny.

Toto zariadenie má o 7 gramov nižšiu hmotnosť, užší dotykový displej, ktorý je však stále AMOLED aj Always-on a chýba mu žiaľ technológia GPS. Na druhej strane, namiesto štandardných 54,99 €, za ktoré sa predával v čase uvedenia na trh zaň zaplatíte po kliknutí na tento odkaz len 26,43 €. Tejto cene odolá zrejme iba málokto. Rozhodnutie, ale nechávame tak ako vždy na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -