Pokiaľ ste už počuli o spoločnosti Niceboy, pravdepodobne to súviselo s bezdrôtovými reproduktormi za rozumnú cenu, ktorým sa tento výrobca už roky venuje. Vedeli ste, ale o tom, že v jeho portfóliu nájdete aj inteligentné hodinky? Niceboy Watch GTR majú krásny dizajn a v zľave sa predávajú za extrémne nízku cenu. Dovoliť si ich vďaka tomu môže úplne každý fanúšik moderných technológií.

Niceboy Watch GTR v prvom rade používajú kvalitný AMOLED displej s vysokým rozlíšením 390 x 390 pixelov, ktorý dokonca funguje aj v režime Always-on. Dotykovú obrazovku budete ovládať cez používateľské rozhranie v slovenskom jazyku. Výrobca pre toto zariadenie navrhol aj 200 ciferníkov, ktoré je možné do hodiniek stiahnuť prostredníctvom mobilnej aplikácie. Taktiež je tu možnosť presných senzorov, ktoré vás budú sledovať počas všedného dňa, ale aj pri náročnejších športových aktivitách.

Samotné hodinky sú už sami o sebe veľmi lacné. Niceboy Watch GTR sa štandardne predávajú za cca 100 €, avšak dnes ich môžete získať v zľave oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 65 €, vďaka čomu ušetríte desiatky eur a získate modernú spotrebnú elektroniku za veľmi priaznivú cenu.

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Ak si chcete vyskúšať, aké je to nosiť inteligentné hodinky, prípadne po vás toto zariadenie žiadajú vaše deti, Niceboy Watch GTR môže byť ideálnou voľbou, s ktorou začať. Veď ak by sa aj náhodou rozbili, o tak veľa neprídete…

Niceboy Watch GTR majú plno senzorov a skvelú výdrž batérie 

Začnime spracovaním, ktoré je na hodinky za takúto cenu priam nečakané. Rám hodiniek Niceboy Watch GTR je vyrobený z hliníka, vďaka čomu na vás bude pôsobiť už po prvom vybalení z krabice relatívne prémiovým dojmom.

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Poteší tiež prítomnosť viacerých šikovných technológií, ako napríklad meranie srdcového tepu, krokomer, oxykmeter, sledovanie spánku či dokonca meranie krvného tlaku. Aj keď by sme poslednej menovanej funkcii vzhľadom na nízku cenu hodiniek celkom nedôverovali a dáta z nej považovali skôr za veľmi všeobecné, je zaujímavé aspoň vedieť, že ju tu máte.

Niceboy Watch GTR sa navyše nepoškodia ani keď sa stretnú s vodou, pretože sú voči nej odolné v rámci normy IP67. Aj to je dôvod, prečo im neublíži pot z vášho zápästia, nech už sa s nimi rozhodnete vykonávať akýkoľvek šport od behania, bicyklovania až po jógu v parku.

No a čo ta povestná výdrž batérie? Zariadenie disponuje 300 mAh akumulátorom, vďaka ktorému vydrží podľa oficiálnych meraní výrobcu až 5 dní na jedno nabitie. A aj keby bola táto hodnota v praxi o trochu horšia, vzhľadom na extrémne nízku cenu hodiniek by nám to vôbec neprekážalo. Ak vás teda Niceboy Watch GTR zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Philips OneBlade Pro 360 kúpite za fantastickú cenu: Je to dokonalý vianočný darček pre muža

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -