Spoločnosť Huawei len v novembri predstavila svoje nové inteligentné hodinky Huawei Watch GT3 SE, ktoré zaujali používateľov po celom svete svojimi technológiami ale aj prívetivou cenovkou. Dnes vám ukážeme, čo toto zariadenie ponúka a kde ho na Slovensku kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Tá je totiž v porovnaní s Apple Watch SE 2022 výrazne nižšia.

Nové inteligentné hodinky GT3 SE sú určené pre mužov aj ženy. Ovládať ich budete skrz okrúhly a veľmi elegantný Always-on AMOLED displej a čo je dôležité, podporujú aj slovenský jazyk. Pokiaľ sa pozrieme na technológie, Huawei Watch GT3 SE ponúkajú GPS, meranie tepu, monitoring spánku, vodeodolnosť 5 ATM a veľa iného.

Rovnako vám na svojom displeji ukážu potrebné notifikácie, či umožnia trénovať rôzne športy, ako napríklad beh, cyklistiku, jógu, plávanie atď. Dobrou správou je, že Huawei Watch GT3 SE sú kompatibilné aj s iPhonom, takže sa dajú normálne používať aj v prípade, že inklinujete ku platforme od Apple.

No a cena? Tá je priam špičková. Budeme féroví, a Huawei Watch GT3 SE porovnáme s Apple Watch SE 2022 (nie so špičkovým modelom Apple Watch Series 8 za 515 €). Zatiaľ čo zariadenie od Apple nemá ani Always-on displej, výrobca si zaň pýta v zľave až 318,11 €. A to je dosť. Apple Watch SE 2022 kúpite dnes za najlepšie ceny u týchto predajcov.

Huawei Watch GT3 SE sú pritom bežne dostupné od 189 €, no v zľave ich získate aj za 164,29 €, čo je skutočne výhodná ponuka. Huawei Watch GT3 SE kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Perfektná výdrž batérie 

Huawei Watch GT3 SE
Zdroj: Huawei

Špeciálne to platí pre tých, ktorí si potrpia na čo najdlhšej výdrži batérie. Toto zariadenie je totiž tam kde Apple absolútne zlyháva príkladné. Zatiaľ čo Apple Watch vám oficiálne vydržia 18 hodín na jedno nabitie (v praxi je to cca 1 až 2 dni), Huawei Watch GT3 SE by mali podľa výrobcu zvládnuť až 336 hodín! Čítate správne.

Ak by sme túto hodnotu premenili na dni, zistili by sme, že zariadenie dokáže nepretržite fungovať až 2 týždne v kuse. Samozrejme, všetko závisí aj od toho, ako ho budete používať. Ak by však výdrž klesla aj na 7 dní, v porovnaní s Apple Watch SE 2022 ide stále o perfektný výsledok.

Aby sme však boli objektívni, má to aj svoje nevýhody, ako napríklad nemožnosť platiť cez Apple Pay, odpovedať na správy či prijímať telefónne hovory cez hodinky ak máte iPhone. Všetky podrobnosti ohľadom ne/kompatibility nájdete tu. Tak čo, idete do toho?

Prečítajte si tiež  Myš Logitech M720 Triathlon budete milovať. Kúpite ju v príjemnej zľave

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -