Apple je firma, ktorá si dá naozaj záležať aj na svojom marketingu a v tíme má len tých najväčších profesionálov na svete. Reklamy sú neodlučiteľnou súčasťou spoločnosti, a rovnako tak je to aj ich kvalita, ktorá je veľmi vysoká. Apple si nezakladá na prílišnom množstve konkrétnych údajov. Apple si zakladá na niečom inom – na užívateľskom pocite a skúsenosti, a presne tak aj stavia svoje reklamné spoty.

Nové reklamy na AirPods a Apple Watch!

Čo k tomu dodať, len absolútna jednoduchosť a dokonalosť, asi takto by sa dalo nazvať presne 5 reklamných spotov, ktoré Apple nahralo na svoj YouTube kanál. Všetky sú jednoduché, 4 zamerané konkrétne na iPhone 7 a AirPods, no a jedna na hodinky Apple Watch Series 2.

- Reklama -

Ani jedna reklama nenabáda priamo na kúpu produktu, skôr len ukazuje produkt ako taký v praxi, aby sa doň potencionálny budúci majiteľ zamiloval a chcel ho mať doma. My v redakcii máme reklamy od Apple veľmi radi, hoci je to možno paradox.

Reklamy sú všade, vždy nás otravujú a zavadzajú na stránkach či v televízií. Žiaľ, to je daň za bezplatné služby, ktoré nám svet ponúka. Reklamy od Apple sú ale presne tými, ktoré si veľa ľudí pozrie len tak, bez jasnejšieho dôvodu, proste nás bavia a tak to má byť.

Samozrejme netvrdíme, že Apple je jediná značka na svete, ktorá má dobré reklamy, ale patrí medzi špičku, to je hádam jasné! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.