Najdôležitejší tohtoročný event je doslova za dverami a spoločnosť Apple nám nenápadne naznačuje, aké produkty predstaví verejnosti. Nerobí to samozrejme vedome, no niektoré detaily sa jednoducho ovplyvniť nedajú. Najmä ak sa týkajú predaja.

Prečítajte si tiež  Apple logo - vývoj a história. Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť.

Pokiaľ by ste si chceli zaobstarať napríklad iPhone 12 alebo starší iPhone 11, dodacie lehoty sa predĺžili v niektorých krajinách až na dva týždne. Samozrejme, spôsobené to môže byť aj aktuálnou krízou polovodičov avšak oveľa pravdepodobnejší je skorý príchod iPhonu 13. Ten sa ukáže už zajtra a Apple naň zameriava všetku pozornosť.

Nový smartfón však zďaleka nie je jediným takýmto produktom. Ak by ste si chceli zaobstarať napríklad hodinky Apple Watch, vo väčšine Apple Online Store obchodoch sa na ne čaká 3 až 4 týždne. To je extrémne dlhá a pomerne nezvyčajná doba.

Taktiež sme nedávno informovali, že iPad 8. generácie, ktorý je v portfóliu značky považovaný za základný je momentálne vypredaný. Dá sa teda očakávať, že ho Apple v priebehu zajtrajška nahradí za aktualizovanú verziu.

Najdôležitejší Apple Event tohto roka

Ako sme už uviedli v podnadpise, celý event s názvom California streaming štartuje o 19:00 hodine nášho času. Pôjde o online udalosť bez fyzickej účasti novinárov a jej dĺžka sa bude pohybovať medzi hodinou, hodinou a pol.

Všetko budeme samozrejme sledovať a včas vás o tom informovať. Dajte nám vedieť do komentára, na ktoré zariadenia sa najviac tešíte vy! 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here