Športové inteligentné hodinky Garmin Forerunner 255 sú veľmi populárne aj medzi slovenskými zákazníkmi a určite to nie je náhoda. Ponúkajú kvalitné technológie aj senzory, ktoré vás budú sledovať vo dne v noci a ku tomu všetkému majú aj fantastickú výdrž batérie, s ktorou sa konkurenčné Apple Watch nemôžu ani porovnávať. Momentálne môžete tiež využiť mimoriadne výhodnú cenu, za ktorú sa Garmin Forerunner 255 predávajú. Tieto hodinky vám vydržia slúžiť celé roky.

Garmin Forerunner 255 disponujú veľkým MIP transreflexívnym displejom, ktorý je veľmi úsporný a zobrazí vám všetky dôležité informácie. Ich súčasťou sú samozrejme všetky dôležité snímače, ktoré sa postarajú o funkcie ako sledovanie srdcového tepu, oxymeter, barometer, krokomer či sledovanie spánku a vašej celkovej fyzickej kondície. Garmin Forerunner 255 majú aj presnú GPS a podporujú službu Garmin Pay, ktorá funguje ako Apple Pay prostredníctvom technológie NFC.

No a cena? Garmin Forerunner 255 sa štandardne predávajú za 349 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko dokážu a aký výrobca ich ponúka vcelku férová ponuka. My však máme pre vás dobrú správu, pretože po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite už za 284 €. Na ich nákupe vďaka tomu slušne ušetríte.

Garmin Forerunner 255 majú plno funkcií a dlhú výdrž batérie 

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Netreba pr tom zabúdať, že Garmin Forerunner 255 disponujú aj odolnosťou voči vode v rámci normy 50M (5 ATM). Okrem behania či bicyklovania sú pre to ako stvorené napríklad aj na plávanie. Taktiež oceníte ich dlhú výdrž batérie na jedno nabitie.

Garmin hovorí štandardne o 14 dňoch na jedno nabitie, avšak pri aktívnom používaní počítajte skôr skôr s polovičnou hodnotou. V režime GPS to potom Garmin Forerunner 255 zvládnu až 30 hodín na jedno nabitie. V oboch prípadoch ide o hodnoty, ktorými prekonávajú väčšinu svojich konkurentov.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

V neposlednom rade musíme upozorniť aj na fakt, že tieto hodinky sú kompletne navrhnuté tak, aby sa vám s nimi pohodlne športovalo. Ich váha je len 49 gramov a Garmin tu použil materiály, ktoré sú vysoko odolné pred akýmikoľvek okolitými vplyvmi.

Ku iPhonu aj Androidu ich pripojíte cez samostatnú aplikáciu, kde si budete môcť sledovať všetky svoje dáta. Je to teda produkt premyslený do posledných detailov.

Drahšie Garmin Forerunner 965 majú aj AMOLED displej 

A ak by vám náhodou nevyhovoval transreflexívny displej pretože preferujete AMOLED a rovnako vám nevadí zaplatiť viac, kúpiť si môžete aj Garmin Forerunner 965. Tieto hodinky majú okrem iného aj titánovú lunetu a veľa ďalších výhod, vďaka ktorým pôsobia podstatne hodnotnejšie ako Garmin Forerunner 255.

Prečítajte si tiež  Nomad predstavil nový remienok na Apple Watch. Má zaujímavý dizajn a rovnako aj materiál
Garmin Forerunner 965
Zdroj: Garmin

To sa však odzrkadľuje aj na dvojnásobnej cene. Zatiaľ čo bežne sa Garmin Forerunner 965 predávajú za 649 €, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 609 €. To, pre ktorý model sa napokon rozhodnete nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -