Hodinky Apple Watch sú produkt, ktorý vystavujeme nebezpečenstvu možno aj najviac a napriek tomu ich nijako nechránime. Nosiť na nich kryt nie je veľmi pekné. V záujme ich ochrany to ale nemusí byť až taká hlúposť. Otterbox prišiel so zaujímavými riešeniami. Pozrite sa na ne.

Otterbox prišiel so zaujímavými krytmi pre Apple Watch

Pokiaľ chcete ochrániť vaše Apple Watch, musíte urobiť kompromis. Buď zahodíte pekný dizajn alebo ho prispôsobíte vašim hodinkám. Niečo podobné teraz urobila firma Otterbox a nemusí sa to ani zďaleka páčiť každému. Riešenie je ale funkčné a jednoduché. Dovolíme si povedať, že výrobca šiel svojou cestou. Kryty vedia celkom dobre zaujať.

- Reklama -

Nové púzdra sú vyrobené z polykarbonátu a TPE, vďaka čomu zaručujú vysokú odolnosť proti nárazom. Výrobca si dal záležať na presnosti. Nebudú zakrývať žiadne dôležité komponenty Apple Watch. Z vrchnej strany tu máte prakticky odkrytý celý displej, na ktorom môžete pracovať. Proti nárazu ho ale ochránia vyššie hrany obalu.

Ak s hodinkami nešťastne narazíte napríklad do zárubne, nič sa nestane. Tak isto ich táto zvýšená časť ochráni aj napríklad pred poškriabaním od steny a podobne. Z bočnej strany sa nachádza veľký výrez pre pohodlné ovládanie digitálnej korunky. Nebudete ukrátený o žiadnu jej funkcionalitu.

Otterbox Apple Watch
Zaujímavý a originálny masívny dizajn – svetapple.sk

Kryt prekrýva bočné tlačidlo ale je tu naznačené miesto, pomocou ktorého ho môžete ovládať. Reproduktory, mikrofón ako aj spodný senzor na meranie telesnej aktivity sú samozrejme odkryté a voľne prístupné. Nebudete sa teda nijako obmedzovať.

Rôzne farby, vyššia cena

Pokiaľ vás produkt zaujal, asi vás bude zaujímať aj to, v akých farbách si ho môžete zakúpiť. Výrobca ponúka konkrétne rúžovú, čiernu, bielu či béžovú. Vďaka tomu obal elegantne zladíte prakticky k čomukoľvek a na svoje si prídu aj ženy.

Kompatibilita je samozrejme zaručená na všetky modely od Series 3 (vrátane tejto generácie) a novšie. Púzdra sa produkujú tak isto ako hodinky v dvoch veľkostiach. Kúpite ich teda na 38 mm, 42 mm a 40 mm a 44 mmm…

Na záver tu máme ako vždy tu menej príjemnú časť a tou je cena. Obaly Otterbox nie sú lacnou záležitosťou ale na druhú stranu ide len o jednorázovú investíciu. Cena je stanovená na 29,95$ za obal na akýkoľvek model, v akejkoľvek farbe. Ak vás teda ponuka zaujala určite neváhajte. Hoci tým vytvoríte celkom nový dizajn, bude originálny a to je dôležité. Do komentárov nám napíšte či sa vám toto riešenie páči alebo nie. Zaujíma nás aj váš názor.

Otterbox prišiel so zaujímavými krytmi pre Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.