Pretože spoločnosť Apple prestáva vyrábať Apple Watch Series 7 a nahrádza ich novším modelom Apple Watch Series 8, v súčasnosti máte poslednú šancu na nákup minuloročného modelu za perfektnú cenu. Novinka je zanedbateľne lepšia, no hlavne výrazne drahšia. Za menšiu 41 mm verziu Apple Watch Series 8 si firma pýta až 499 € a za väčšiu 45 mm verziu 539 €. My vám ale ukážeme e-shopy, ktorý vám predá staršiu generáciu oveľa lacnejšie.

Ide dokonca o autorizovaných predajcov spoločnosti Apple, no keďže je ponuka časovo (a zrejme aj skladovo) limitovaná, v prípade záujmu sa musíte poponáhľať. Najlacnejšie Apple Watch Series 7 so 41 mm displejom u neho zakúpite za 372,9 € a väčší 45 mm model za 389,9 €. Uznajte sami, že tu asi nie je o čom.

Nezabúdajte pritom, že Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete a žiaden konkurent sa na ne nechytá. Pretože obsahujú obrovské množstvo prepracovaných a hlavne veľmi presných senzorov, ľudia ich využívajú hlavne na šport.

Aj keď už nejde o najväčšiu novinku,  Apple Watch Series 7 vám vydržia minimálne 2-3 roky a okrem špičkového Always-on displeja, celodennej výdrže batérie a takisto oxymetra ponúkajú aj EKG, meranie srdcového tepu, rýchle nabíjanie a veľa iného.

Ich čip je navyše skoro rovnaký ako v nástupcovi. Ani v tomto smere teda nedošlo ku žiadnej veľkej zmene.

Ak teda hľadáte zaujímavé inteligentné hodinky a používate iPhone, v súčasnosti nemáte lepšiu možnosť ako Apple Watch. Pokiaľ vás zaujíma naša recenzia, nájdete ju tu!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple pracuje na novom "lacnejšom" monitore. Stáť bude polovicu toho čo Pro Display XDR!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -