Pretože spoločnosť Apple prestáva vyrábať Apple Watch Series 7 a nahrádza ich novším modelom Apple Watch Series 8, v súčasnosti máte poslednú šancu na nákup minuloročného modelu za perfektnú cenu. Novinka je zanedbateľne lepšia, no hlavne výrazne drahšia. Za menšiu 41 mm verziu Apple Watch Series 8 si firma pýta až 499 € a za väčšiu 45 mm verziu 539 €. My vám ale ukážeme e-shop, ktorý vám predá staršiu generáciu oveľa lacnejšie.

Ide dokonca o autorizovaného predajcu spoločnosti Apple, no keďže je ponuka časovo (a zrejme aj skladovo) limitovaná, v prípade záujmu sa musíte poponáhľať. Najlacnejšie Apple Watch Series 7 so 41 mm displejom u neho zakúpite za 372,9 € a väčší 45 mm model za 389,9 €. Uznajte sami, že tu asi nie je o čom.

- Reklama -

Nezabúdajte pritom, že Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete a žiaden konkurent sa na ne nechytá. Pretože obsahujú obrovské množstvo prepracovaných a hlavne veľmi presných senzorov, ľudia ich využívajú hlavne na šport.

Aj keď už nejde o najväčšiu novinku,  Apple Watch Series 7 vám vydržia minimálne 2-3 roky a okrem špičkového Always-on displeja, celodennej výdrže batérie a takisto oxymetra ponúkajú aj EKG, meranie srdcového tepu, rýchle nabíjanie a veľa iného.

Ich čip je navyše skoro rovnaký ako v nástupcovi. Ani v tomto smere teda nedošlo ku žiadnej veľkej zmene.

Ak teda hľadáte zaujímavé inteligentné hodinky a používate iPhone, v súčasnosti nemáte lepšiu možnosť ako Apple Watch. Pokiaľ vás zaujíma naša recenzia, nájdete ju tu!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -