Pokiaľ ešte stále nemáte vianočný darček a chcete svojim blízkym kúpiť niečo hodnotné, dobrou voľbou môžu byť inteligentné hodinky Apple Watch. Dnes vám ukážeme, kde ich zoženiete tesne pred Vianocami v najväčšej zľave. Venovať sa budeme Apple Watch Series 8 aj Apple Watch Ultra. Tak poďme na to.

Všetky vymenované zariadenia prišli na trh v septembri 2022, takže v súčasnosti sa ešte stále nedajú kúpiť za tak extrémne výhodnú cenu, na akú ste možno zvyknutí. Každopádne to ale neznamená, že nemôžete ušetriť. Najmä pri týchto drahších verziách to platí dvojnásobne.

Začnime najlacnejšími Apple Watch Series 8 v 41 mm prevedení, ktoré samotná spoločnosť Apple ponúka za horibilných 499 €. Cenu v roku 2022 vyšpičkovala na takúto úroveň nie len inflácia ale aj prepad hodnoty eura voči doláru. A aj keď je toto zariadenie pomerne drahé, vy ho môžete na Slovensku kúpiť už od 467 €. Ak vám navyše nebude vadiť, že tovar už bol rozbalený, cena klesne len na 429 €! Apple Watch Series 8 v 41 mm prevedení .

V druhom prípade sa pozrieme na väčšie Apple Watch Series 8 v 45 mm prevedení. Aj tie v porovnaní s predchodcom zdraželi, pričom spoločnosť Apple si za ne pýta až 539 €. Opäť ale platí, že vás sa takáto suma týkať nemusí. Hodinky kúpite aj za 494 € a ak vám opäť nebude vadiť rozbalený kus, cena klesne len na 459 €. A nad tým sa už oplatí porozmýšľať. Apple Watch Series 8 (45mm) nájdete za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Apple Watch Series 8 v žltej a modrej farbe
Zdroj: Apple

Na záver tu máme vlajkovú loď ponuky Apple Watch Ultra so 49 mm displejom. Apple týmto hodinkám v roku 2022 stanovilo cenu až na úrovni 999 €, čo odradilo mnohých potencionálnych záujemcov. Na Slovensku však extrémne odolné zariadenie kúpite aj za cca 870 €, čo predstavuje veľmi slušnú úsporu. Tak na čo ešte čakáte?

Apple Watch Ultra Slovensko
Zdroj: YouTube / Unbox Theraphy (snímka obrazovky a úprava redakcie)

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Do pozornosti tiež dávame, že na e-shope Loopi nájdete široký sortiment remienkov pre Apple Watch. Medzi najpopulárnejšie patria nylonové športové remienky, ktoré sú dostupné od 29,99 € alebo remienky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktoré kúpite za 49,99 €.

Ide o výbornú alternatívu pre tých, ktorí už Apple Watch vlastnia a chcete im darovať nejaký ten doplnok. A keď už budete na Loopi nakupovať, nezabudnite na ochranné puzdro (38 – 44 mm) za 7,50 €. Pre väčšie 41 mm až 45 mm je dostupné tu za tú istú cenu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here