Inteligentné hodinky sa stali pevnou súčasťou našich každodenných životov. Apple Watch nastolili vo svete štandard, ktorý začali kopírovať aj mnohí iní výrobcovia.

A hoci to môžeme kritizovať, pokiaľ nie ste nároční, tento fakt viete využiť aj vo svoj prospech. Na trhu sú totiž mimoriadne lacné inteligentné hodinky od spoločnosti ARMODD, ktoré sa na Apple Watch po dizajnovej stránke až podozrivo podobajú.

Celý názov tohto zariadenia je ARMODD Squarz 11 Pro a samotní Slováci ho kupujú ako na bežiacom páse. Dôvodom môže byť aj nízka cena, ktorá je viac ako atraktívna. Zariadenie totiž po zľave začína hlboko pod úrovňou 100 €. Inteligentné hodinky ARMODD Squarz 11 Pro kúpite aktuálne najlacnejšie na Slovensku tu.

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Áno, predajca ho síce oficiálne odporúča predávať za 112,9 € (napríklad na Alze), no ak chcete ušetriť, ARMODD Squarz 11 Pro viete získať aj o skoro polovicu lacnejšie. Našli sme totiž e-shop, ktorý tieto hodinky ponúka len za 69 €. A k dispozícii vám dá aj príjemný bonus v podobe predĺženej záruky. Nájdite si najlacnejšiu ponuku na ARMODD Squarz 11 Pro po kliknutí na tento odkaz. Ceny sú šialene nízke.

Čo dokážu ARMODD Squarz 11 Pro?

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Napriek tomu, že ide o tak lacné hodinky, podľa výrobcu sú vcelku šikovné. Azda najväčším prínosom ARMODD Squarz 11 Pro je ich obrovský displej s veľmi jemným zobrazením a dobrými pozorovacími uhlami. To znamená, že nech sa na hodinky pozriete akokoľvek, vždy zreteľne prečítate všetky informácie, ktoré vám budú ukazovať.

Taktiež by ste očakávali, že za 69 € dostanete maximálne lacné plastové telo. Pravda je však taká, že výrobca ARMODD použil hliník rovnako, ako sme na to zvyknutí pri Apple Watch. Na ruke vďaka tomu zariadenie pôsobí prémiovým dojmom.

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Prioritne by ste tieto ARMODD Squarz 11 Pro mali využívať na sledovanie času k čomu vám dopomôže niekoľko vstavaných dizajnových ciferníkov (tie si viete rozšíriť vďaka špeciálnej aplikácii pre váš telefón).

Keďže ide ale o „Smart“ zariadenie, k dispozícii je aj možnosť dvíhať hovory, čítať správy alebo dostávať notifikácie. Všetko čo sa odohrá vo vašom mobile pocítite jednoducho aj na ruke a budete môcť rýchlejšie reagovať.

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Zariadenie má tiež bezdrôtovú nabíjačku, ktorá pripomína magnetický krúžok pre Apple Watch a na jedno nabitie údajne vydrží až 20 dní. Taktiež sa v ňom nachádzajú zdravotné senzory, ktoré vám odmerajú tep, okysličovanie krvi, EKG či dokonca krvný tlak.

Prečítajte si tiež  Lenovo P40 sú "čínske AirPods" za extrémne nízku cenu

Predajca, u ktorého hodinky môžete kúpiť už za 69 € vám navyše poskytne až trojročnú záruku, čo je obrovský benefit.

Apple Watch sú pre iný typ zákazníkov 

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Ak ste si prečítali vyššie uvedený text, možno to na vás pôsobilo až moc dobre. Prečo by ste si vôbec mali kupovať Apple Watch Series 8, ktoré sú dostupné od 439 €, keď ARMODD Squarz 11 Pro dokážete spárovať s iPhonom a dokážu prakticky to isté? Odpoveď je jednoduchá. Nedokážu…

Apple Watch sú oveľa užšie prepojené s celým ekosystémom spoločnosti Apple a ponúkajú veľmi presné merania všetkých vašich aktivít, čo preverili mnohí nezávislí experti z celého sveta.

Pri ARMODD Squarz 11 Pro, ktoré sú podstatne lacnejšie je vyššia pravdepodobnosť, že výstupné dáta budú určitým spôsobom skreslené. Určite by sme sa na ne teda nespoliehali a brali ich skôr orientačne.

ARMODD Squarz 11 Pro
Zdroj: ARMODD

Na druhej strane, nie každý potrebuje sledovať svoje telesné dáta a niekto chce skrátka iba pekné inteligentné hodinky za rozumnú cenu. ARMODD Squarz 11 Pro v tomto smere absolútne vyhrávajú v pomere cena / kvalita spracovania / výkon.

Ak ich totiž chytíte do ruky, nebudete mať pocit, že stojí iba 69 € ale aspoň 150 € či možno 200 €. Je to teda voľba rozumom pre ľudí, ktorí chcú využívať moderné technológie, no nechcú za ne platiť veľa peňazí. Za nás teda palec hore! ARMODD Squarz 11 Pro kúpite aktuálne najlacnejšie v týchto e-shopoch. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -