Dobré veci nemusia byť automaticky drahé. Pekným príkladom sú prémiové hodinky Xiaomi Watch S1 Pro, ktoré obsahujú viacero senzorov so zameraním na vaše zdravie, disponujú okrúhlym a kvalitným displejom a tiež dlhou výdržou na jedno nabitie. Tieto hodinky kúpite po zľave tesne pred Vianocami za extrémne výhodnú cenu. Mnohých zaujmú viac, ako Apple Watch.

Xiaomi Watch S1 Pro disponujú veľkým 1,47″ AMOLED Always-on displejom, ktorý má vysoké rozlíšenie a dokonca ho kryje odolné zafírové sklíčko. Nie je to však všetko. Hodinky tiež majú kvalitný a veľmi odolný rám z nehrdzavejúcej ocele či odolnosť voči vode a prachu v rámci normy 50 M (5 ATM). Ich výhodou je tiež podpora operačných systémov iOS či Android a samozrejme množstvo funkcií, ktoré zákazníkovi ponúkajú.

V čase uvedenia na trh sa Xiaomi Watch S1 Pro predávali za 329 € no to je dnes už minulosť. Po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite v zľave už za 199 € a verte, že tento výber určite nebudete ľutovať. Minimálne v spracovaní, respektíve v materiáloch sú ďaleko pred Apple Watch Series 9, ktoré v základnej verzii disponujú stále hliníkom a ľahko poškriabateľným ION-X sklíčkom.

Xiaomi Watch S1 Pro sú vhodné na šport a majú skvelú výdrž batérie 

Xiaomi Watch S1 Pro GL
Zdroj: YouTube /Польза NET / GrupoReviews (úprava redakcie)

Samozrejme, aj na Xiaomi Watch S1 Pro si môžete nastaviť množstvo rôznych ciferníkov. Taktiež sú tu bežné funkcie ako kalendár, budík alebo stopky. Xiaomi Watch S1 Pro tiež odsledujú začiatok tréningu a sú vhodné na intervalový tréning, sledovanie počtu prejdených poschodí a vzdialenosti a tiež dokážu zobraziť trasu či vaše tempo. Hodinky za to vďačia technológiám ako GPS, rýchlomeru či krokomeru, ktoré sú samozrejme ich súčasťou. Xiaomi Watch S1 Pro si preto môžete zobrať na rôzne športové aktivity od behu, cez lyžovanie až po cyklistiku. Možností je neuveriteľne veľa.

Čo sa týka senzorovej výbavy, hodinkám nechýba snímač srdcovej frekvencie a ani oxymeter, ktorý meria hladinu kyslíka v krvi. Skvelou funkciou je tiež podrobné sledovanie vášho spánku alebo meranie tepových zón, vďaka ktorým budete efektívne spaľovať tuky. A ak vás zaujíma výdrž batérie, tá je pomyselnou čerešničkou na torte. Xiaomi Watch S1 Pro zvládnu podľa oficiálnych údajov až 2 týždne v úspornom režime na jedno nabitie. Ak ich však prepnete do režimu s Always-on displejom, počítajte skôr s piatimi dňami na jedno nabitie. Aj tak však ide o údaj, ktorý im môžu konkurenčné Apple Watch iba závidieť.

Prečítajte si tiež  Cena Apple Watch nepoteší!

Pokiaľ vás teda Xiaomi Watch S1 Pro zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať za veľmi výhodnú cenu. Iste, nie je to dokonalé riešenie pre fanúšika spoločnosti Apple, ale určite je uspokojivé a vzhľadom na to, čo všetko Xiaomi Watch S1 Pro dokážu je vysoký predpoklad, že vám pri ich používaní nebude nič chýbať. To či si ich kúpiť alebo nekúpiť však nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -