Čínski výrobcovia sa netaja tým, že z času na čas vykradnú dizajn technologického giganta z Cupertina. Urobila to aj spoločnosť Oppo, ktorá takto skopírovala inteligentné hodinky Apple Watch. Teraz svoje riešenie predáva oveľa lacnejšie.

Samotné zariadenie nesie názov Oppo Watch 46 mm a ponúka veľmi elegantný tvar. Okrem toho na ňom môžete vidieť silikónový remienok či zakrivený displej, čo je technológia, ktorou nedisponuje ani originál od Apple.

- Reklama -

Zariadenie sa tiež chváli podporou eSIM, veľmi kvalitným 1,91″ AMOLED displejom s 326 ppi, vodeodolnosťou 50 M, monitorovaním srdečného tepu a spánku a špeciálnym úsporným režimom, vďaka ktorému vydržia Oppo Watch 46 mm až 21 dní na jedno nabitie. No a cena? Tá vás príjemne prekvapí.

Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 štartujú vo svojej 45 mm verzii na úrovni 515 € a dostupnejší model Apple Watch SE 2 (44 mm) na 339 €, za Oppo Watch 46 mm na zaplatíte iba 159,9 €. To je v podstate polovica lacnejšieho modelu. A ak nie ste príliš nároční, veríme, že vám bude stačiť. Hodinky majú pekný displej, ciferníky a rovnako dokážu zaznamenávať šport.

Oppo Watch 46 mm
Zdroj: Oppo

Zariadenie je možné spárovať aj s iPhonom prostredníctvom aplikácie HeyTap Health, ktorú nájdete ZADARMO v App Store. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -