Čínski výrobcovia sa netaja tým, že z času na čas vykradnú dizajn technologického giganta z Cupertina. Urobila to aj spoločnosť Oppo, ktorá takto skopírovala inteligentné hodinky Apple Watch. Teraz svoje riešenie predáva oveľa lacnejšie.

Samotné zariadenie nesie názov Oppo Watch 46 mm a ponúka veľmi elegantný tvar. Okrem toho na ňom môžete vidieť silikónový remienok či zakrivený displej, čo je technológia, ktorou nedisponuje ani originál od Apple.

Zariadenie sa tiež chváli podporou eSIM, veľmi kvalitným 1,91″ AMOLED displejom s 326 ppi, vodeodolnosťou 50 M, monitorovaním srdečného tepu a spánku a špeciálnym úsporným režimom, vďaka ktorému vydržia Oppo Watch 46 mm až 21 dní na jedno nabitie. No a cena? Tá vás príjemne prekvapí.

Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 štartujú vo svojej 45 mm verzii na úrovni cca 470 € a dostupnejší model Apple Watch SE 2 (44 mm) na cca 270 €.

Za Oppo Watch 46 mm na zaplatíte iba 159,9 €. To je v podstate polovica lacnejšieho modelu. A ak nie ste príliš nároční, veríme, že vám bude stačiť. Hodinky majú pekný displej, ciferníky a rovnako dokážu zaznamenávať šport. Ak chcete získať Oppo Watch 46 za najlepšie ceny na Slovensku, všetky ich nájdete tu.

Oppo Watch 46 mm
Zdroj: Oppo

Zariadenie je možné spárovať aj s iPhonom prostredníctvom aplikácie HeyTap Health, ktorú nájdete ZADARMO v App Store. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tento koncept Apple Car si zamilujete. Autor sa inšpiroval iPhonom 13. Výsledok by ste si najradšej zašoférovali
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here