Pokiaľ zvažujete nákup inteligentných hodiniek od spoločnosti Apple, môžeme vás uistiť, že je to fantastická voľba. Na trhu je, ale na výber hneď z niekoľkých modelov, ktoré sa pohybujú v rôznych cenových reláciách. Jeden z nich je, ale mimoriadne výhodný a vďaka tomu ho môžete získať veľmi lacno. Nákup týchto Apple Watch sa oplatí.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, hovoríme o Apple Watch Series 8, ktoré síce nie sú najnovšie, no po vizuálnej stránke sa od Series 9 nelíšia. Hodinky majú 45 mm hliníkovú konštrukciu, na ktorej sa nachádza OLED displej so zaoblenými okrajmi a funkciou Always-on. Obrazovka má krásne zobrazenie s vysokým rozlíšením, ktoré oceníte v apkách, ale hlavne pri ciferníkoch. Navyše Apple Watch Series 8 majú aj množstvo senzorov, ako meranie srdcového tepu, oxymeter, EKG či dokonca teplomer. Nechýba ani barometer, akcelerometer či GPS. Vďaka tomu si na displeji môžete zapnúť navigáciu s mapou.

No a koľko toto zariadenie stojí? To je to najkrajšie. Apple Watch Series 8 sa v čase uvedenia na trh predávali za 539 €, čo bolo pomerne dosť. Ich nástupca Apple Watch Series 9, ale oficiálnu cenu na Slovensku znížil na oveľa adekvátnejších 479 €. A keďže majú predajcovia stále skladové zásoby Apple Watch Series 8 a chcú sa ich zbaviť, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 379 €. Dokonca sa to dá ešte lacnejšie, no počítať musíte s tým, že pôjde o rozbalený kúsok. Ak vám to však nevadí, získate ho za cenu oveľa horšie vybavených Apple Watch SE 2. generácie. A to sa extrémne oplatí.

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / Tinh tế / JChen Tech (úprava redakcie)

Netreba pri tom zabúdať, že Apple Watch majú množstvo výhod a funkcií. Môžete cez ne napríklad telefonovať, reagovať na správy či nechať si zobrazovať upozornenia. Takisto podporujú hlasovú asistentku Siri a keď sa rozhodnete športovať, prezradia vám, koľko ste cvičili, spálili kalórií a tiež akú dlhú dobu ste počas dňa stáli. Oceníte aj špeciálnu tréningovú apku, v ktorej sa nachádza obrovské množstvo aktivít či možnosť inštalácie akejkoľvek alternatívy z App Store.

Apple Watch Series 8 majú aj odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) a nechýba im veľa iných vychytávok, ako detekcia pádu či detekcia autonehody. Ich výdrž batérie je pri aktívnom používaní celodenná, no vďaka rýchlemu nabíjaniu ju máte dostatočne nabitú už v priebehu cca 20 minút. Hodinky vám budú monitorovať aj váš spánok a hoci nie sú najnovšie, ich nástupca má len o čosi výkonnejší procesor so 64 GB úložiskom (namiesto 32 GB), nové gesto a o málo jasnejší displej. Ide teda o veci, ktoré si pri 100 € zvýhodnení určite budete vedieť odpustiť. Ak sa vám Apple Watch Series 8 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 379 €. Z nášho pohľadu ide o tú najrozumnejšiu voľbu, akú môže zákazník spoločnosti Apple v súčasnosti urobiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Takto mohli vyzerať senzory na prvých hodinkách Apple Watch
Loopi Nylon Strap
Zdroj: Loopi

A ak si budete chcieť ku hodinkám zaobstarať aj iný, ako základný silikónový remienok, na našom e-shope Loopi.sk nájdete široký sortiment týchto produktov, ktoré sú vyrobené v rôznych farbách, štýloch a tiež materiáloch. Viac nájdete tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -