Kvalitné inteligentné hodinky vôbec nemusia byť drahé. Pokiaľ hľadáte zariadenie so špičkovým hardvérom aj spracovaním a nevadí vám, že nejde o Apple Watch, dnešný tip si pravdepodobne zamilujete. Vynikajúce Huawei Watch GT3 Pro sú vyrobené z titánu, majú zafírové sklíčko a teraz ich kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu.

Huawei Watch GT3 Pro majú špičkový Always-on AMOLED displej s vysokým rozlíšením a krásnym zobrazením. Oceníte to pri množstve ciferníkoch, ale aj bežnom ovládaní. Ako už sme napísali vyššie, hodinky majú titánové telo a zároveň sú odolné voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM), takže si s nimi môžete ísť zaplávať. Z hľadiska senzorov tu nájdete snímanie srdcového tepu, oxymeter (SpO2), meranie teploty pokožky či dokonca meranie kyseliny mliečnej. Huawei Watch GT3 Pro ponúkajú navyše aj EKG!

No a cena? To je tá najlepšia časť. Huawei Watch GT3 Pro štartovali v čase uvedenia na trh na cene cca 350 €, avšak dnes ich viete po kliknutí na tento odkaz získať len za 259 €. To je veľmi podobná cena, za akú viete získať najlacnejšie Apple Watch SE 2 (2023) po zľave, avšak v prípade zariadenia od Apple nebudete mať viac ako polovicu z vyššie vymenovaných funkcií. Zabudnúť navyše môžete aj na titán či zafírové sklíčko. A to sme ešte nespomenuli výdrž batérie.

Huawei GT 3 Pro
Zdroj: YouTube / TechMagnet / TechLine (úprava redakcie)

Spoločnosť Huawei totiž ponúka vo svojich hodinkách Watch GT 3 Pro až 14 dňovú výdrž na jedno nabitie. Ak budete hodinky využívať náročne, dostanete sa na stále veľmi slušnú polovičnú hodnotu. O tomto môžu Apple Watch so svojou 18 hodinovou výdržou len snívať. Zariadenie od Huawei je samozrejme kompatibilné ako s Androidom, tak aj s operačným systémom iOS.

Na záver stojí za zmienku aj špeciálna aplikácia na potápanie, nakoľko s hodinkami môžete ísť až do hĺbky 30 metrov. Takisto majú viac ako 100 rôznych športových režimov, vďaka ktorým si naplno vychutnáte akýkoľvek tréning. Ak sa vám teda Huawei Watch GT3 Pro páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za veľmi výhodnú cenu. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci Amazfit GTR 4 milujú. Teraz ich kúpite v zľave za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -