Uvažujete nad kúpou zariadenia, ktoré by mohlo sledovať vašu aktivitu? Pokiaľ ste fanúšikom Apple, pravdepodobne chcete Apple Watch. Dobrou voľbou sú Series 3, ktoré sú relatívne schopné. Stále ale stoja cez 200€/$. Dnes vám ukážeme inteligentné hodinky, ktoré sú ich klonom. Cena je len 39,99$ (zoženiete ich do 50€).

2Toto je nabitý klon Apple Watch

klon apple watch
Toto je nabitý klon Apple Watch. Stojí 40$! (idropnews)

Inteligentné hodinky od Apple sú perfektné. Niekedy žiaľ ale človeka rozpočet nepustí, čo je úplne pochopiteľné. Dnes vám ukážeme alternatívu, ktorá stojí iba zlomok ceny klasických Apple Watch. Stále však poskytujú veľa funkcii po vzore originálu.

Na trhu nastal klasický trend. Technológia v oblasti nositeľných zariadení sa zásadne zlepšila, čo automaticky tlačí ceny niektorých produktov omnoho nižšie ako kedysi. Hovoríme samozrejme len o „schopných“ zariadeniach. Predstavte si, že 40$ môžete mať prepracovaný fitness tracker, ktorý naozaj funguje.

Tento produkt sa nazýva Go Gadgets Smart Fit a relatívne dobre kopíruje tvary konkurenta z Cupertina. Ide však o perfektnú technológiu, ktorá podporuje obrovské množstvo fitness funkcii. Dokonca sa tu objavuj funkcie, ktoré nemajú ani súčasné Apple Watch.

Toto je nabitý klon Apple Watch. Stojí 40$! (idropnews)
Hodinky vyzerajú veľmi podobne ako Apple Watch – svetapple.sk

Samozrejmosťou je potom v prípade Go Gadgets Smart Fit možnosť sledovania aktivít ako počet krokov, počet spálených kalórii, počet prejdených kilometrov, prechádzky, beh či napríklad pravidelnú srdcovú aktivitu.

Jednou z najzaujímavejších funkcii oproti konkurencii je na týchto hodinkách možnosť monitorovať krvný tlak a hladinu kyslíka v krvi. To sú veci, o ktorých môžu aj Apple Watch zatiaľ iba snívať. Výrobca sem pridal aj vstavanú appku, ktorá bude sledovať vašu spánkovú aktivitu.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.