Spoločnosť Apple ponúka svojim zákazníkom rok čo rok nové ciferníky, ktoré sú k dispozícii spolu s najnovšími verziami operačných systémov pre hodinky Apple Watch. Ako iste viete, technologický gigant len pred malou chvíľou predstavil watchOS 9, ktorý samozrejme prináša niekoľko nových dizajnov.

Konkrétne ide o štyri ciferníky s názvami Astronomy, Lunar, Playtime, Metropolitan, pričom každý jeden má niečo do seba a zároveň je pripravený osloviť úplne iných používateľov.

Zatiaľ čo ciferník Astronomy zobrazuje našu planétu a prekrýva čas, Lunar pripomína klasické lunárne hodiny. Jeho dizajn určite zaujme klasikov a najmä starších používateľov.

K dispozícii sú však aj veselšie dizajny, ktoré stelesňuje Playtime či trochu serióznejšie pôsobiaci Metropolitan. Predpokladáme, že prvý menovaný si nastavia skôr deti a druhý zase používatelia, ktorí majú radi živú a hravú eleganciu.

Nutné je tiež pripomenúť, že všetky ciferníky sú prispôsobené pre väčšie displeje a aj z dôvodu obmedzenej kompatibility watchOS 9 ich už nebude možné používať so staršími hodinkami Apple Watch Series 3. Tie sa musia uspokojiť s podporou minuloročného watchOS 8.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Do aukcie mieria "Apple Watch" z roku 1988. V minulosti boli vo vesmíre a teraz môžu stáť ako luxusné auto
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here