Spoločnosť Apple ponúka svojim zákazníkom rok čo rok nové ciferníky, ktoré sú k dispozícii spolu s najnovšími verziami operačných systémov pre hodinky Apple Watch. Ako iste viete, technologický gigant len pred malou chvíľou predstavil watchOS 9, ktorý samozrejme prináša niekoľko nových dizajnov.

Konkrétne ide o štyri ciferníky s názvami Astronomy, Lunar, Playtime, Metropolitan, pričom každý jeden má niečo do seba a zároveň je pripravený osloviť úplne iných používateľov.

- Reklama -

Zatiaľ čo ciferník Astronomy zobrazuje našu planétu a prekrýva čas, Lunar pripomína klasické lunárne hodiny. Jeho dizajn určite zaujme klasikov a najmä starších používateľov.

K dispozícii sú však aj veselšie dizajny, ktoré stelesňuje Playtime či trochu serióznejšie pôsobiaci Metropolitan. Predpokladáme, že prvý menovaný si nastavia skôr deti a druhý zase používatelia, ktorí majú radi živú a hravú eleganciu.

Nutné je tiež pripomenúť, že všetky ciferníky sú prispôsobené pre väčšie displeje a aj z dôvodu obmedzenej kompatibility watchOS 9 ich už nebude možné používať so staršími hodinkami Apple Watch Series 3. Tie sa musia uspokojiť s podporou minuloročného watchOS 8.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -