Apple pred malou chvíľou predstavilo Apple Watch Series 7, ktoré napokon nepriniesli žiadne zásadné dizajnové inovácie. Celý technologický priemysel očakával hliníkové telo s plochými hranami, no v Cupertine sa opäť spoľahli na zaoblené riešenie. Tým zároveň sklamali nejedného fanúšika.

Hoci s výrobou Apple Watch nikdy neboli veľké problémy, v roku 2021 sa toto pravidlo mení. Ako sme už avizovali pred eventom, hodinky majú výrazné oneskorenie, za čo vraj vďačia svojmu väčšiemu a komplikovanejšiemu displeju.

No a keď hovoríme o oneskorení, technologický gigant sa ani neunúval prezradiť aké zásadné v skutočnosti je. Na internetových stránkach sa nachádza len nápis „This Fall(túto jeseň) a pokiaľ by ste sa chceli pozrieť na cenu, tá zatiaľ nebola úplne zverejnená. Niečo o nej ale predsa len vieme.

Apple Watch Series 7 cena 

Apple počas prezentácie spomenulo, že základné Apple Watch Series 7 budú začínať na úrovni 399 $, čo je rovnako, ako Apple Watch Series 6 (tie sú stále v predaji).

Pokiaľ teda vychádzame z týchto skutočností, na Slovensku sa môžeme baviť o cene 429,00 € za menšiu a 459,00 € za väčšiu verziu. To nie je zlé.

Spomenúť tiež musíme, že v predaji naďalej zostávajú základné Apple Watch Series 3, ktoré zakúpite za 219,00 €, respektíve 249,00 € a taktiež Apple Watch SE, za ktoré zaplatíte buď 299,00 € alebo 329,00 €.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o týchto čiastkach myslíte vy.

Prečítajte si tiež  Prečo je nová zmena OneDrive katastrofou pre používateľov? Microsoft urobil nepochopiteľný krok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.