Ak radi športujete a chcete si svoje výkony zaznamenávať na elegantné nositeľné zariadenie, mali by ste sa zamerať na Xiaomi Mi Band 8. Tento náramok má množstvo funkcií, dobrú výdrž batérie, dotykový displej a hlavne sa dá kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Poďme sa však pozrieť, čo všetko ponúka.

Zariadenie má k dispozícii 1,62″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 192 x 490 pixelov so 60 Hz obnovovacou frekvenciou a tiež jasom na úrovni 600 nitov. Samozrejmosťou je aj podpora funkcie Always-on či dokonca tvrdené sklo Gorilla Glass 3, ktoré je osadené v elegantnom a odolnom hliníkovom ráme. Aj keď ide o pomerne lacný produkt, pri jeho používaní nadobudnete vcelku solídny pocit.

Xiaomi Mi Band 8 sa štandardne predáva za cenu 44,99 € a to je vzhľadom na to, čo všetko ponúka a dokáže veľmi málo peňazí. My vás však potešíme, pretože po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 36,4 €. Treba si však dať pozor, aby ste si nevybrali o cca 10 € dostupnejší Xiaomi Smart Band 8 Active, ktorý je úplne iným zariadením.

Čo všetko ponúka Xiaomi Smart Band 8?

Xiaomi Mi Band 8
Zdroj: YouTube / cam shand / Mr Smarty

Fanúšikovia aktivity sa môžu tešiť až na 150 športových režimov a taktiež snímače, ktoré vám zmerajú váš aktuálny srdcový tep, či dokonca hladinu kyslíka v krvi. To len tak mimochodom nedokážu ani základné Apple Watch SE 2 za približne osemnásobnú cenu. Xiaomi Smart Band 8 vám navyše poskytne informácie o vašej aktuálnej úrovni stresu a samozrejme vie sledovať aj spánok, na základe čoho vám ráno poskytne jeho analýzu.

Skvelé je tiež to, že náramok je odolný voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M) a jeho súčasťou je aj gyroskop či akcelerometer. Výrobca tiež v tomto prípade prepracoval systém pripájania náramkov, vďaka čomu vám Mi Band 8 nemusí slúžiť len ako inteligentný náramok, ale napríklad aj ako náhrdelník. Možností je skutočne veľa.

V neposlednom rade nesmieme zabúdať na fantastickú výdrž batérie. Xiaomi tvrdí, že Mi Band 8 zvládne až 16 dní na jedno nabitie, no ak si necháte aktívny stále zapnutý displej, počítajte skôr s 5 – 6 dňami na jedno nabitie. Aj tak však ide o skvelý údaj, ktorý dnes nedokážu poskytnúť žiadne Apple Watch. Pokiaľ sa vám teda Xiaomi Mi Band 8 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 36,4 €. Môže ísť aj o zaujímavý vianočný darček. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Beats Studio Buds + sú v zľave. Majú rovnaký hardvér, ako AirPods no sú lacnejšie

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -