Pokiaľ máte radi šport a zároveň chcete vlastniť elegantné inteligentné hodinky, dokonalo to môžú skĺbiť Xiaomi Redmi Watch 3. Toto zariadenie svojim dizajnom pripomína Apple Watch a čo je dôležitejšie, po zľave ho kúpite za extrémne výhodnú cenu. Mnohých Slovákov tento výber zaručene poteší.

Po stránke hardvéru pri tom nejde o žiadne „orezávatko„. K dispozícii je tu 1,75“ AMOLED displej s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on a tiež možnosťou aktivácie jasu až na 600 nitov. Cez displej budete zobrazovať ciferníky, ale aj aplikácie či rôzne funkcie v menu hodiniek. Xiaomi Redmi Watch 3 sa dajú spárovať, ako s iOS, tak aj s Android zariadením pomocou technológie Bluetooth. Rovnako obsahujú množstvo senzorov, ktoré si popíšeme nižšie.

Bežná cena za Xiaomi Redmi Watch 3 sa pohybuje na úrovni len 94,99 €. Vďaka čomu sú dostupnou a lákavou voľbou pre obrovské množstvo používateľov. Čo je ale dôležité, po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už za 79 €, vďaka čomu ušetríte už na tak lacnom produkte. Chýbať vám navyše nebude ani odolnosť proti vode vďaka norme 50 M (5 ATM). To sa hodí, ako pri športe, tak aj pri úplne bežných aktivitách.

Xiaomi Redmi Watch 3 majú množstvo senzorov a technológií vrátane GPS a oxymetra 

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: YouTube / Asian Geek Squad / Mitimes (úprava redakcie)

Na palube inteligentných hodiniek Xiaomi Redmi Watch 3 nájdete celé kvantum snímačov, ktoré vás budú pozorovať vo dne v noci. Začať môžeme klasickým meraním srdcovej frekvencie, ale aj meraním hladiny kyslíka v krvi (oxymeter). Taktiež je tu aj krokomer, sledovanie spánkovej aktivity a zarytí športovci určte ocenia aj prítomnosť GPS.

Dizajn svojich hodiniek si navyše budete môcť prispôsobiť až pomocou 200 odlišných ciferníkov, vďaka čomu si tu každý vyberie to, čo mu najviac sedí, alebo čo sa mu aktuálne hodí k outfitu.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Redmi Watch 3 disponujú aj 120 športovými režimami, v ktorých nájdete všetko od behu, cez cyklistiku až po plávanie. Rovnako sú tu aj mnohé šikovné aplikácie, ktoré sa vám hodia počas všedného dňa aj večera, či celková váha len 37 gramov. Vďaka tomu vám počas športovania vaše Xiaomi Redmi Watch 3 nebudú zavadzať na ruke.

Geniálna výdrž batérie 

To, v čom sú Xiaomi Redmi Watch 3 absolútne bezkonkurenčné je ich výdrž batérie. Pokiaľ vám na tomto parametri záleží, toto je tá správna voľba, ktorú určite neoľutujete.

Výrobca garantuje pri štandardnom používaní až 12 dní na jedno nabitie. Na nabíjanie slúži elegantný magnetický dock. Reálne by sme počítali skôr s 5 – 7 dňami, najmä ak si zapnete Always-on displej, či ďalšie energeticky náročné funkcie. 

Prečítajte si tiež  Garmin Venu 3 kúpite po zľave za fantastickú cenu. Je to silný konkurent pre Apple Watch Series 9
Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Stále sú to ale super čísla, ktoré dokonalo doplnia váš používateľský komfort. Ak teda hľadáte šikovné inteligentné hodinky s množstvom senzorov, kvalitným displejom a za nízku cenu, Xiaomi Redmi Watch 3 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 79 €. To, či sú pre vás vhodné musíte samozrejme zhodnotiť len vy sami. Ak ale hľadáte zariadenie v tejto kategórii a v cene do 100 €, z nášho pohľadu moc konkurentov na výber nemáte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -