Moderné inteligentné hodinky nemusia byť drahé. Pokiaľ si chcete kúpiť špičkovo vybavené zariadenie s moderným dizajnom pripomínajúcim Apple Watch a dlhou výdržou batérie na jedno nabitie, máme pre vás jeden tip. Na Slovensku obľúbené Xiaomi Redmi Watch 4 sa teraz dajú kúpiť v zľave za extrémne výhodnú cenu. Pozrite sa, čo všetko ponúkajú.

Napriek tomu, akú sú lacné, Xiaomi Redmi Watch 4 vás po technickej stránke prekvapia. Zariadenie má hliníkový rám, 1,97″ AMOLED Always-on displej s rozlíšením 390 x 450 pixelov a jasom 600 nitov. Prekvapí vás aj výdrž batérie, ktorá zvládne fungovať v úspornom režime až 20 hodín na jedno nabitie. V tom aktívnom počítajte skôr so stále vynikajúcim týždňom. Hodinky tiež prežijú plávanie, nakoľko spĺňajú certifikáciu IP68.

No a cena? Tá vás prekvapí snáď úplne najviac. Toto zariadenie sa štandardne predáva len za 94,9 €, no teraz ho môžete získať za ešte menej peňazí. Po kliknutí na tento odkaz totiž Xiaomi Redmi Watch 4 kúpite len za 80,16 €, vďaka čomu ešte ušetríte. Za takto technologicky nabitý produkt je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda odmietnuť.

Xiaomi Redmi Watch 4
Zdroj: Xiaomi

Veľkou výhodou týchto hodiniek je, že ich viete ľahko prepojiť s iOS zariadením aj Androidom a ponúknu vám až 150 športových režimov. Či už teda beháte, milujete turistiku alebo sa chodíte previesť na bicykli, vo všetkých prípadoch si Xiaomi Redmi Watch 4 môžete zobrať so sebou. Ich snímač srdcového tepu vás bude spolu s oxymetrom neustále sledovať a GPS, akcelerometer či kompas vám poskytnú ďalšie cenné dáta.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť, že zariadenie má aj reproduktor a celkovú váhu len 31,5 gramu, vďaka čomu vám nebude zavádzať na ruke. Pokiaľ sa vám teda Xiaomi Redmi Watch 4 pozdávajú, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 80,16 €. Z nášho pohľadu ide o produkt, ktorého nákup dáva zmysel.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch, pripravte sa na widgety. Apple ich prinesie vo watchOS 10
Môže ťa zaujímať
- Reklama -