Ak máte radi šport a zdravý životný štýl, možno chcete sledovať svoje metriky aj v digitálnej podobe. Pomôcť vám s tým môže náramok Xiaomi Smart Band 7, ktorý má jednoduchý dizajn, dobrú výdrž batérie, presné merania a po zľave sa predáva za extrémne nízku cenu. To, čo sleduje 90 % majiteľov na svojich drahých Apple Watch, zvládne tento šikovný inteligentný nástroj s rovnakou ľahkosťou.

Hoci má drobné rozmery a ľahkú konštrukciu, Xiaomi tu nešetrilo na displeji. Smart Band 7 totiž ponúka dotykový AMOLED panel s vysokým rozlíšením, krásnym zobrazením a dokonca aj funkciou Always-on. Keď ho máte v režime bežného nosenia, ukáže vám ciferníky tak, ako Apple Watch, alebo akékoľvek iné inteligentné hodinky. Samozrejmosťou sú rôzne aplikácie a režimy, ktoré sú zamerané na sledovanie zdravia a aktivity. Xiaomi Smart Band 7 podporuje iOS aj Android a jeho súčasťou sú snímače srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi či počtu prejdených krokov. Toto zariadenie sa dokonca dokáže zamerať aj na váš spánok.

Ako môžete vidieť sami, je to pomerne dosť funkcií, aká je teda cena za Xiaomi Smart Band 7? To je na tom to najlepšie. Výrobca ponúka svoj inteligentný náramok štandardne za 54,9 €, no vy ho viete získať ešte lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž predáva už za 30,9 €, čo je zároveň zrejme najnižšia cena, za akú bol od svojho uvedenia na trh k dispozícii. Ušetriť teda môžete skoro 25 €, čo je pri takto lacnom produkte skoro neuveriteľné.

Nevadí mu voda a prekvapí vás výdržou batérie 

Zdroj: Instagram / psshopoficial (úprava redakcie)

Pokiaľ si kúpite Xiaomi Smart Band 7, môžete sa tešiť na podporu množstva športových režimov od behu, cez bicyklovanie až po fitness tréningy, alebo úplne iné športy, ktoré sme tu nevymenovali. Náramok sa však nezľakne ani vody, nakoľko spĺňa certifikáciu 50 M (5 ATM).

Veľkou výhodou je aj prítomnosť pomerne veľkého akumulátora, vďaka ktorému Xiaomi Smart Band 7 zvláda fungovať až 15 dní na jedno nabitie.

Je síce pravda, že ide o výrobcom stanovený údaj a ak budete mať aktívny aj Always-on displej, počítajte skôr so štyrmi dňami, no bez neho to môže byť cca týždeň, čo je z nášho pohľadu na takto malé zariadenie absolútne dostačujúce.

Xiaomi Smart Band 7 Pro je drahší, no má aj GPS a väčší displej 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / TechTablets / Lim Reviews (úprava redakcie)

V prípade, že vám príde Xiaomi Smart Band 7 príliš malý, nepáčia sa vám rozmery jeho displeja, alebo len hľadáte niečo „exkluzívnejšie“, čo má aspoň GPS, práve ste to našli. Drahší model Xiaomi Smart Band 7 Pro toto všetko spĺňa a čo je bonus, so svojim 1,64″ AMOLED Always-on displejom trošku pripomína inteligentné hodinky od Apple. Nie je to teda iba inteligentný náramok, ale niečo navyše.

Prečítajte si tiež  Bývalý šéf dizajnu Apple Jony Ive navrhol gramofón. Za jeho cenu kúpite byt

No a cena? Vzhľadom na dizajn, funkcie a väčší displej sa Xiaomi Smart Band 7 Pro predáva v základe za 99 € čo je výrazne viac, ako cena Xiaomi Smart Band 7 no stále ide o akceptovateľnú čiastku. Navyše, po kliknutí na tento odkaz ho získate za 56 €, vďaka čomu je rozdiel medzi oboma zariadeniami ešte menší, len na úrovni 25 €. A podľa nás sa v tomto prípade určite oplatí drahší model. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -