Ak si chcete pohodlne zašportovať a zároveň hľadáte zariadenie, ktoré by vás počas toho sledovalo, pravdepodobne vám nebudú sedieť inteligentné hodinky, ktoré môžu byť veľké a nepohodlné. Ideálnou voľbou je v takomto prípade fitness náramok, ktorý váži sotva niekoľko gramov a stojí len pár desiatok eur. Xiaomi Smart Band 7 teraz kúpite šialene lacno, o čom sa môžete presvedčiť tu. Zariadenie ale ponúka skoro všetko na čo si spomeniete, vrátane kvalitného displeja.

Aby sme to upresnili, tento drobný výrobok je určený ako pre mužov tak aj pre ženy a so svojim iPhonom alebo Androidom ho spárujete cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie. Ovládať ho budete dotykom skrz elegantný 1,62″ AMOLED displej s krásnym zobrazením, vysokým rozlíšením – 326 ppi a dokonca aj funkciou Always-on.

Bežná cena za Xiaomi Smart Band sa pohybuje na úrovni iba 49,99 € a vy dokážete ešte aj z tejto sumy ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz nájdete ponuky štartujúce na úrovni 42,38 €, čo je ekvivalent hodnoty mesačnej permanentky v niektorých známych fitness centrách.

Xiaomi Smart Band 7 však dokáže sledovať obrovské množstvo parametrov, ktoré sa týkajú vášho tela. Vďaka vstavaným senzorom môžete kontrolovať svoju tepovú frekvenciu, hladinu okysličenia krvi, počet spálených kalórií a krokov, ktoré ste v daný deň prešli alebo aj spánok.

Xiaomi Smart Band 7 sleduje všetky možné športy a má 100 ciferníkov 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Xiaomi

Ak si kúpite Xiaomi Smart Band 7, tešiť sa môžete aj na podporu viac ako 110 športových režimov vrátane behu, cyklistiky, jogy či dokonca plávania.

Náramok je vode odolný vďaka norme 5 ATM a takisto obsahuje aj špeciálny skórovací systém PAI (Personal Activity Intelligence), ktorý určuje váš denný výkon.

Milovníci dizajnu tiež ocenia, že si na tomto extrémne lacnom fitness náramku môžu vybrať z viac, ako stovky dynamických ciferníkov, vďaka čomu si tu každý prispôsobí dizajn presne podľa svojho gusta. Mnohé z nich sú dokonca aj animované.

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Xiaomi

Výdrž batérie vás trápiť nemusí. Je viac ako dostatočná 

Aj napriek tomu, že má Xiaomi Smart Band 7 iba 180 mAh batériu, to čo v praxi dokáže je vcelku impozantné.

Začnime ostrou prevádzkou so zapnutým Always-on displejom, v ktorej zvládne hravo 3 až 4 dni aktívneho používania.

Ak však Always-on displej vypnete a ponecháte si aktívne ostatné systémy, výdrž batérie predĺžite približne dvojnásobne, vďaka čomu budete dávať Xiaomi Smart Band 7 na nabíjačku len raz týždenne.

Prečítajte si tiež  Cicret: Všetko na vašej koži!

No a ak zvolíte striedme používanie a náramok si budete brať len sem tam na behanie alebo do posilky, tešiť sa môžete na 10 – 15 dňovú výdrž, čo je úžasná hodnota. Po vybití batérie svoj náramok dobijete pomocou magnetickej nabíjačky.

Oplatí sa Xiaomi Smart Band 7?

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood (úprava redakcie)

Na záver prichádza tá klasická otázka, či sa tento fintess náramok oplatí alebo nie. Hľadať odpoveď samozrejme nie je jednoduché, nakoľko toto zariadenie neobsahuje GPS, NFC a niektoré ďalšie funkcie.

Na druhej strane, ak s ním chcete merať svoje športy alebo fyzickú aktivitu, poslúži vám na 110 %.

Jeho extrémnou výhodou je šialene nízka cena, ktorá podlieza hranicu 50 € a po kliknutí na tento odkaz objavíte ešte výhodnejšie ponuky v rámci celého Slovenska. Fitness náramok Xiaomi Smart Band 7 je tiež vynikajúci vo výdrži batérie. Tá zvláda pri náročnej záťaži pokojne aj štyri dni na jedno nabitie, čo by mohla konkurencia dosiahnuť len veľmi ťažko. My vám ho teda určite odporúčame no rozhodnúť sa musí každý sám.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -