Pokiaľ radi cvičíte, športujete alebo vykonávate akúkoľvek inú aktivitu, potrebujete aj kvalitný fitness tracker, ktorý vás pri tom bude sledovať a poskytovať vám všetky potrebné dáta o vašom aktuálnom výkone. Presne takýmto zariadením je aj inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 7 Pro, ktorý teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Toto zariadenie má snáď všetko, na čo si len spomeniete.

Začať by sme mohli displejom, ktorý je na náramku Xiaomi Smart Band 7 Pro mimoriadne kvalitný. Jeho uhlopriečka je až 1,64″ a rozlíšenie dosahuje 280 x 456 pixelov (326 ppi). Obrazovka je tiež jemne zaoblená, dosahuje jas až 500 nitov a vďaka funkcii Always-on vám nemusí nikdy zhasnúť. Zaujímavé je tiež to, že Xiaomi Smart Band 7 Pro svojim dizajnom pôsobí ako mierne natiahnuté Apple Watch. Je veľmi elegantný a môžete si na ňom meniť ciferníky, vďaka čomu dokáže poslúžiť aj ako inteligentné hodinky.

Absolútne najlepšia je však na tomto náramku cena. Zariadenie sa štandardne predávalo v čase uvedenia na trh za 99 €, čo je z nášho pohľadu pomerne adekvátna ponuka. Dnes je, ale situácia iná a Xiaomi Smart Band 7 Pro kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 48,8 € s DPH u predajcu s výbornými hodnoteniami. Na nákupe teda ušetríte viac, ako polovicu a získate pri tom produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko rokov.

To čo sme vám o Xiaomi Smart Band 7 Pro ešte nepovedali je napríklad fakt, že disponuje technológiou Bluetooth 5.2 a komunikuje ako s Androidom, tak aj s iOS. Súčasťou náramku je tiež snímač srdcového tepu, oxymeter (sledovanie hladiny kyslíka v krvi), ale aj funkcia monitorovania vašej spánkovej aktivity. V porovnaní so štandardným a ešte o čosi dostupnejším náramkom Xiaomi Smart Band 7 má verzia Pro nie len väčší displej, ale aj GPS, vďaka čomu dokáže sledovať vašu polohu, čo sa vám hodí napríklad pri behaní, alebo bicyklovaní. Náramok podporuje viac, ako 120 rôznych športových režimov.

Samozrejmosťou je tiež odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) či prítomnosť veľkého 235 mAh akumulátora, s ktorým Xiaomi Smart Band 7 Pro vydrží so zapnutým Always-on displejom aj 4 – 5 dní na jedno nabitie. To je brutálne dobrá hodnota. Ak sa vám teda tento náramok zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 48,8 € s DPH. Vzhľadom na to, čo všetko vám ponúka v cene mesačnej permanentky do fitka, alebo večere v lepšej reštaurácii pre dve osoby ide o investíciu, ktorú nebudete ľutovať.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 / S23+ / S23 Ultra: Cena, dátum predstavenia a všetko čo o najväčšom konkurentovi iPhonu 14 zatiaľ vieme (Aktualizované)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -