Trh s inteligentnými hodinkami a náramky stále rastie a ľudia si na svoje ruky kupujú zariadenia, ktoré ich dokážu sledovať počas ich každodennej rutiny, ale aj športových aktivít. Ak hľadáte niečo medzi fitness náramkom a inteligentnými hodinkami, a zároveň nechcete míňať veľa peňazí, kúpite si Xiaomi Smart Band 7 Pro. Teraz je v zľave za šialene nízku cenu.

Keď sa na tento výrobok pozriete, okamžite vás napadne, že vyzerá ako „natiahnuté“ Apple Watch. Netreba sa tomu, ale čudovať, nakoľko spoločnosť Xiaomi sa viackrát priznala, že sa necháva spoločnosťou Apple inšpirovať. Na zobrazenie informácii slúži v tomto prípade plnofarebný 1,64″ AMOLED s rozlíšením 280 x 456 pixelov a citlivosťou 326 ppi. Maximálny jas, ktorý dosahuje je 500 nitov a jeho funkciu Always-on si budete užívať cez štýlové 2,5D zakrivené sklo.

Toto všetko sú parametre, ktoré poznáme skôr z drahších produktov. V tomto prípade to, ale neplatí, nakoľko Xiaomi Smart Band 7 Pro radíme skôr do skupiny tých lacných. Bežná cena náramku je 99 €, čo je vzhľadom na jeho funkcie úplne adekvátne. Ak však kliknete na tento odkaz, kúpite ho už za 71 €. Ušetrite teda krásnych 28 € a to v tejto cenovej kategórii nie je vôbec málo.

Xiaomi Smart Band 7 Pro je technologicky nabitý náramok za pár korún

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Po technologickej stránke je tento náramok vybavený snáď všetkým, čo si len viete predstaviť. Ak sa zameriame na konektivitu, nájdeme tu Bluetooth 5.2 či dvojpásmové GPS. Rovnako tak sú tu snímače na meranie srdcového tepu, sledovanie okysličenia krvi, spánku, stresu či dokonca softvér, ktorý vám sprostredkuje dychové cvičenia.

Ak radi cvičíte, tešiť sa môžete až na 120 rôznych režimov, ktoré sú prispôsobené pre jednotlivé aktivity. Súčasťou Xiaomi Smart Band 7 Pro je samozrejme krokomer, stopky, prijímanie notifikácií a veľa ďalšieho. Vybrať si tu budete môcť z ohromného množstva ciferníkov, pomocou ktorých si prispôsobíte dizajn zobrazovacej jednotky.

Tento inteligentný náramok je kompatibilný s operačným systémom Android 6.0 alebo iOS 10.0 a novšími, vďaka čomu ho môžete bez problémov spárovať aj s niekoľkoročnými zariadeniami. Čo sa týka rozmerov, tie dosahujú 44,7 x 28,8 x 11 mm a váhu 20,5 gramu. Pri športe vám teda Xiaomi Smart Band 7 Pro určite nebude zavadziať na ruke.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

V neposlednom rade stojí za pozornosť kapacita batérie, ktorá dosahuje až 235 mAh. V extrémne úspornom režime by mala takto zvládnuť až 12 a viac dní na jedno nabitie. To však nebudete mať aktívny Always-on displej a ani GPS. Pokiaľ tieto funkcie zapnete, počítajte skôr s 4-5 dňami, čo je ale aj tak veľmi slušný údaj.

Prečítajte si tiež  Ak chcete iPad za fantastickú cenu, teraz ho kúpite vo výhodnej zľave

Obyčajný Xiaomi Smart Band 7 je skoro o polovicu lacnejší 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Mobilissimo.ro / Michael Elsegood (úprava redakcie)

A ak hľadáte niečo ešte lacnejšie, kúpte si obyčajný Xiaomi Smart Band 7, ktorý ponúka menší displej a kompaktnejšie telo.

Aj tak je však nabitý všetkými potrebnými technológiami na to, aby ste si s nim zašportovali a namiesto jeho oficiálnej ceny, ktorá štartuje na úrovni 54,99 €, zaň po kliknutí na tento odkaz zaplatíte iba 41 €.

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood (úprava redakcie)

To je skoro o polovicu menej ako za Xiaomi Smart Band 7 Pro, no otázne ostáva, či úspora cca 30 € stojí v tomto prípade za to. My si myslíme, že možno ani nie. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -