Apple Watch od spoločnosti Apple sú síce super no majú niekoľko nedostatkov. Tým hlavným je zrejme cena a medzi ďalšie môžeme zaradiť napríklad nedostatočnú výdrž batérie alebo pre niekoho príliš veľké rozmery. Tento problém môže vyriešiť náramok Xiaomi Smart Band 7, ktorý nájdete po kliknutí na tento odkaz za extrémne nízke ceny. Toto zariadenie s dotykovým Always-on displejom, množstvom senzorov a aplikáciou pre iPhone sa skutočne oplatí kúpiť, pretože vám pri športe pomôže naplniť novoročné predsavzatia.

Xiaomi Smart Band 7 vám napríklad odmeria srdcový tep, saturáciu kyslíka v krvi a rovnako bude nápomocné aj pri sledovaní spánkových aktivít. Okrem toho všetkého obsahuje aj vstavaný krokomer či množstvo ciferníkov, vďaka ktorým si viete jednoducho prispôsobiť ich vizuál. No a cena? Tá je veľmi nízka. Výrobok sa bežne predáva od 49,99 € a niektorí predajcovia ho majú na Slovensku skladom aj drahšie. Ak však chcete nejaké to euro ušetriť, v rámci najvýhodnejšej ponuky ho zoženiete už za cca 44 € o čom sa môžete presvedčiť tu.

Samozrejme, pri takomto produkte neočakávajte žiadne exkluzívne materiály. Je to skrátka funkčný inteligentný náramok, ktorý robí presne to, na čo bol určený. Jeho remienok je vyrobený zo silikónu a zvyšok tela z plastu. Napriek tomu však Xiaomi Smart Band 7 ponúka vysokú odolnosť a vďaka norme 50 m (5 ATM) si s ním môžete ísť aj zaplávať. Okrem toho je ideálny napríklad aj na beh či cyklistiku.

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Mobilissimo.ro / Michael Elsegood (úprava redakcie)

Jeho obrovskou prednosťou je tiež výdrž batérie. Napriek tomu, aký je maličký a ľahučký (váži iba 13,5 gramu) bez zapnutého Always-on displeja ho môžete používať až 6 dní na jedno nabitie. Ak naopak túto funkciu aktivujete, výdrž klesne na cca 4 dni, čo je stále výborný výsledok.

Apple Watch môžu so svojimi 18, respektíve 36 hodinami pri modeli Ultra iba ticho závidieť. No a ak by ste chceli niečo špeciálnejšie, Xiaomi predáva aj Smart Band 7 Pro, ktorého dizajn dokonca vzdialene pripomína práve spomínané Apple Watch.

Xiaomi Smart Band 7 Pro je síce drahšia no oveľa elegantnejšia alternatíva 

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Jeho cena je o trochu vyššia no opäť platí, že vďaka zľavám ušetríte. Zatiaľ čo výrobca ho dáva k dispozícii od 99 €, najlacnejšie slovenské e-shopy ho predávajú už od 75,9 €, čo si overíte tu. Z nášho pohľadu ide možno aj o lepšiu investíciu. Rozhodovanie ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple začalo ponúkať repasovanú Apple Pencil 2. generácie. O koľko je výhodnejšia?

Na záver ešte doplníme, že inteligentnému náramku Xiaomi Smart Band 7 sme sa podrobnejšie venovali aj v našej stručnej recenzii. A pokiaľ vás viac zaujíma Xiaomi Smart Band 7 Pro, bližšie informácie nájdete naopak tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -