Fanúšikovia športu, aktivít a pohybu, majte sa na pozore. Ak si chcete kúpiť kvalitný fitness tracker, máme pre vás jeden tip, ktorý si okamžite zamilujete. Inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 8 kúpite teraz za cenu jednej večere pre dve osoby. Zariadenie ponúka plno zaujímavých funkcií, snímačov a vydrží vám roky.

Xiaomi Smart Band 8 disponuje relatívne veľkým 1,62″ AMOLED displejom s rozlíšením až 192 x 490 pixelov a jasom 600 nitov. Chráni ho Gorilla Glass 3 a dokonca nechýba ani funkcia Always-on. Obrazovka je napriek nízkej cene osadená v hliníkovom ráme, vďaka čomu pôsobí Xiaomi Smart Band 8 ako prémiový produkt. Koľko však stojí?

Zariadenie sa štandardne predáva len za 44,99 €, čo je bez debát veľmi výhodná ponuka. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite za 31 €, vďaka čomu ušetríte ešte cca tretinu. Pri nákupe si len dajte pozor, aby ste si nevybrali Xiaomi Smart Band 8 Active, ktorý štartuje na cca 21 €. Niektorí predajcovia si tieto dva produkty mýlia. Vy ich viete rozlíšiť podľa názvu. Model Active je horšie vybavený.

Xiaomi Mi Band 8
Zdroj: YouTube / cam shand / Mr Smarty

Inteligentný náramok disponuje snímačom srdcového tepu a nechýba mu ani oxymeter, ktorý dokáže sledovať vašu hladinu kyslíka v krvi. To oceníte pri viac ako 150 športových režimoch, ktoré má k dispozícii. Zariadenie je tiež odolné voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M) a dokáže sledovať vašu úroveň stresu či dokonca spánkovú aktivitu.

Xiaomi Smart Band 8 prekvapí aj dlhou výdržou batérie. V úspornom režime sa vie dostať až na 16 dní na jedno nabitie, no aktívni používatelia so zapnutým Always-on displejom majú rátať skôr s 5 – 6 dňami na jedno nabitie. Aj tak ide ale o fantastické hodnoty, ktorým sa nevyrovnajú žiadne Apple Watch. Ak sa vám teda Xiaomi Smart Band 8 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 31 €. Je to skutočne zanedbateľná investícia za takto dobre vybavený produkt. Tak prečo to nevyskúšať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto budú dva najdôležitejšie Apple produkty roku 2024: Každý z iného dôvodu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -