Pokiaľ hľadáte inteligentné hodinky, môžete si dopriať zo širokej palety produktov v rôznych cenových úrovniach a s rôznymi technológiami. Dnes sa pozrieme na veľmi lacné Xiaomi Watch S1 Active, ktoré toho ponúkajú až prekvapivo veľa. Najlepšia je na nich, ale cena, ktorá je po zľave extrémne nízka.

Zariadenie ponúka 1,43″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 466×466 px a tiež podporou funkcie Always-on. Hodinky sa dajú spárovať s iOS aj operačným systémom Android a nájdete v nich GPS, gyroskop, snímač srdcového tepu, oxymeter, barometer a mnoho ďalších šikovných funkcií. Veľa z toho, čo majú Xiaomi Watch S1 Active nenájdete ani v Apple Watch SE. Napriek tomu sú čínske hodinky podstatne lacnejšie.

Aby sme šli rovno k veci, štandardne sa Xiaomi Watch S1 Active predávali za 179 €, čo je samo o sebe relatívne málo. Po kliknutí na tento odkaz ich, ale viete získať už od 93 €, čo je až rekordne výhodná cena. Okrem toho, že na nákupe ušetríte skoro polovicu, s hodinkami si budete užívať všetky svoje športové aktivity a oni vás budú ochotne sledovať.

Množstvo športových režimov, odolnosť proti vode a brutálna výdrž batérie 

Xiaomi Watch S1 Active
Zdroj: YouTube / Lim Reviews / Martijn Wester (úprava redakcie)

Dokopy v Xiaomi Watch S1 Active nájdete až 117 športových režimov. Zariadenie vie tiež monitorovať fyzickú aktivitu a váš spánok. Či sa teda rozhodnete behať, bicyklovať, hrať tenis, alebo plávať, vždy ich môžete mať na ruke a následne si pozrieť štatistiky svojho výkonu.

Rovnako majú odolnosť voči vode vďaka norme 5 ATM (50M) a nájdete v nich tiež mikrofón či reproduktor. Čudovali by ste sa, no niektoré konkurenčné zariadenia v podstatne vyššej cene tieto technológie na „palube“ nemajú.

Xiaomi Watch S1 Active
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Watch S1 Active sa tiež môžu pochváliť veľkou batériou s kapacitou až 470 mAh. Vďaka tomu zvládnu fungovať 12 dní na jedno nabitie, pričom ak budete skutočne aktívni a na zariadení budete spúšťať náročné funkcie, vo výsledku dosiahnete zhruba polovičnú hodnotu. Aj to je, ale veľmi slušný výsledok. Najmä keď konkurenčné Apple Watch SE vydržia maximálne 1 – 2 dni.

Ak si teda chcete kúpiť elegantné, lacné a po technologickej stránke veľmi slušne vybavené inteligentné hodinky, s výberom Xiaomi Watch S1 Active určite neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  60 000 $ za Apple Watch? Áno!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -