Pokiaľ hľadáte dostupné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, ktoré vám odmerajú všetky základné metriky, či už počas bežného dňa, alebo pri športe, máme pre vás jeden tip. Xiaomi Watch S1 Active majú kvalitný displej, plno technológií a perfektnú výdrž batérie na jedno nabitie. Teraz na nich môžete slušne ušetriť.

Začnime tým, že Xiaomi Watch S1 Active môžete spárovať s iOS aj Android zariadením a všetok obsah si budete užívať skrz veľký 1,43″ AMOLED displej s dotykovým ovládaním, Always-on režimom či rozlíšením 466 x 466 px. Okrem iného nájdete v hodinkách aj GPS, gyroskop, snímač srdcového tepu, oxymeter, barometer atď. Po technickej stránke sú teda skutočne nabité.

Ako to už pri značke Xiaomi býva, zákazníkom dokáže ponúknuť veľa zábavy za málo peňazí a hodinky Watch S1 Active nie nie sú žiadnou výnimkou. Výrobca ich predáva už od 179 €, čo je samo o sebe super cena. Po kliknutí na tento odkaz však hodinky kúpite od 123 €, čo je fantastická ponuka. Ušetríte skoro 60 € a budete mať zariadenie, ktoré má plno technologických vychytávok.

Xiaomi Watch S1 Active
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi napríklad sľubuje, že S1 Active zvládnu kompletný monitoring vašej fyzickej aktivity vrátane spánku a obsahujú 117 športových režimov. Či už sa teda rozhodnete pre behanie, bicyklovanie, hranie tenisu, alebo napríklad plávanie, vždy si tu nájdete to svoje.

A keď už sme pri plávaní, hodí sa spomenúť, že Xiaomi S1 Active spĺňajú normu 5 ATM (50M), vďaka čomu im neublíži voda. Majú tiež integrovaný mikrofón, aj reproduktor.

Xiaomi Watch S1 Active majú prvotriednu výdrž batérie 

Xiaomi Watch S1 Active
Zdroj: YouTube / Lim Reviews / Martijn Wester (úprava redakcie)

Spoločnosť Xiaomi si potrpí na tom, aby jej produkty vydržali čo najdlhšie na jedno nabitie. Watch S1 Active majú napríklad 470 mAh akumulátor, ktorý sa z 0 – 100 % doplní už v priebehu 2,5 hodiny. Zabezpečí výdrž, ktorej môžu Apple Watch iba ticho závidieť.

V štandardnom režime by ste mali bez väčších problémov dosiahnuť cca 12 dní na jedno nabitie, pričom ak zapnete špeciálny úsporný režim, akumulátor vám dá dosť energie na 24 dní a viac. Rovnako tak je tu aj režim, ktorý batériu míňa extrémne rýchlo. Je to vtedy, keď máte po celý čas aktívne aj GPS, v rámci čoho Xiaomi Watch S1 Active vydržia cca 30 hodín na jedno nabitie. To je však aj pri konkurenčných inteligentných hodinkách relatívne bežné.

Prečítajte si tiež  Základné AirPods kúpite v zľave za dobrú cenu. Na Slovensku sú stále populárne

Z nášho pohľadu ide teda o zaujímavú alternatívu ku Apple Watch pre tých, ktorí do inteligentných hodiniek nechcú veľa investovať, no vyžadujú kvalitný displej, zaujímavé funkcie a tiež. dobrú výdrž batérie. Len pre porovnanie, základné Apple Watch SE 44 mm Apple predáva za 329 €, no po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave od 299 €. Aj tak je to ale dvakrát viac, ako by ste zaplatili za Xiaomi Watch S1 Active.

Rozhodnutie, pre ktoré zariadenie sa teda rozhodnete nechávame na vás. Dajte nám vedieť do komentára, či vás Xiaomi Watch S1 Active zaujali. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -