Spoločnosť Xiaomi vyrába kvalitné produkty, ktoré môžete získať za výhodnú cenu. Pekným príkladom sú aj prémiovo spracované inteligentné hodinky Xiaomi Watch S1 Pro, ktoré sú až výnimočne lacné. A aj keď nemajú hranatý displej či operačný systém watchOS, dokážu vám ponúknuť oveľa viac, ako výrazne drahšie Apple Watch SE 2.

Xiaomi Watch S1 Pro majú 1,47″ AMOLED displej s funkciou Always-on a tiež vysokým rozlíšením. Mimoriadne poteší aj prítomnosť extrémne odolného zafírového sklíčka, ktoré len tak niekde nepoškriabete. Taktiež je tu rám z nehrdzavejúcej ocele a Xiaomi Watch S1 Pro prežijú aj kontakt s vodou, pretože spĺňajú normu 50 M (5 ATM). Pripojíte ich, ako na svoj iPhone, tak aj na zariadenie s operačným systémom Android.

No a koľko vlastne stoja? To je na tom celom najlepšie. V čase uvedenia na trh sa Xiaomi Watch S1 Pro predávali prakticky za rovnakú cenu, ako základné Apple Watch SE 2 od spoločnosti Apple. Kúpiť ste si ich mohli za cca 329 €. Dnes je, ale situácia iná a tento vydarený produkt sa predáva po kliknutí na tento odkaz už za 199 €.

xiaomi s1 Pro GL
Zdroj: Xiaomi

Ešte sme, ale zďaleka nespomenuli všetky výhody tohto produktu. Xiaomi Watch S1 Pro majú samozrejme k dispozícii množstvo apiek a tiež rôznych ciferníkov. Majú tiež snímače, ktoré dokážu odsledovať začiatok vášho tréningu a taktiež sa vedia zamerať na intervalový tréning. Hodinky disponujú aj krokomerom, GPS či rýchlomerom.

Takisto vás určite poteší prítomnosť snímača srdcovej frekvencie, či oxymetra, s ktorým si hravo skontrolujete hladinu kyslíka krvi. Xiaomi Watch S1 Pro tiež zvládajú monitorovať váš spánok, alebo definovať tepové zóny, vďaka čomu budete efektívnejšie spaľovať tuky. Čerešničkou na torte je potom výdrž batérie, ktorá podľa výrobcu zvláda v úspornom režime až 2 týždne na jedno nabitie. Ak, ale budete aktívnejší a do toho zapnete Always-on displej, počítajte skôr so stále slušnými piatimi dňami. To je opäť disciplína, v ktorej Apple Watch nemajú šancu.

Ak sa vám teda Xiaomi Watch S1 Pro zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 199 €. Z nášho pohľadu ide o prémiovo spracovaný produkt s perfektnými technológiami, ktorý však dokážete získať za mimoriadne priaznivú cenu. Rozhodnutie, či si ho kúpiť, alebo nekúpiť však nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Dynamic Island je hitom. Budúci rok by sme sa ho mali dočkať v ďalších modeloch iPhone 15
Môže ťa zaujímať
- Reklama -