Na trhu s inteligentnými hodinkami je na výber z obrovského množstva výrobcov aj produktov. Dnes si ukážeme Xiaomi Watch S3, ktoré ponúkajú moderný dizajn, solídnu výbavu a hlavne extrémne nízku cenu, ktorej možno nebudete veriť. Z tohto pohľadu im nedokážu konkurovať ani základné Apple Watch SE 2. Hodinky Xiaomi Watch S3 toho navyše ponúkajú viac.

V prvom rade je to veľký 1,43″ AMOLED displej, ktorý podporuje funkciu Always-on a samozrejmosťou je aj vysoké rozlíšenie či otočná oceľová luneta. Sami si prispôsobite štýl hodiniek, ktorý vám najviac vyhovuje (hodinky nemusia byť žlté ako na titulnej fotke). Poteší vás tiež veľmi dobrá senzorová výbava. Hodinky majú snímač srdcového tepu, oxymeter, krokomer, akcelerometer, GPS či gyroskop. Z hľadiska konektivity im nechýba ani Bluetooth 5.2 či Wi-Fi pripojenie.

Pokiaľ sa potom pozrieme na cenu, nebudete veriť, aká je šialene nízka. Xiaomi Watch S3 sa totiž štandardne predávajú len za 139 € a vy ich po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 114,9 €, vďaka čomu ešte nejaké to euro ušetríte. A to sa oplatí.

Xiaomi Watch S3
Zdroj: YouTube / Concept Creator / Польза NET (snímka obrazovky)

Xiaomi Watch S3 pri tom majú aj plno zaujímavých funkcií. Spomenieme napríklad sledovanie spánku, zaznamenávanie prejdenej vzdialenosti či vašej rýchlosti. Taktiež vedia vypočítať počet spálených kalórií pri športových režimoch, ktorých je v zariadení doslova neúrekom. Aby toho nebolo málo, so Xiaomi Watch S3 môžete ísť aj do vody, pretože spĺňajú certifikáciu 50 M (5 ATM).

Absolútne fantastickým bonusom je potom výdrž batérie, ktorá prekonáva prakticky všetky modely Apple Watch. Xiaomi uvádza, že hodinky zvládnu v úspornom režime až 15 dní na jedno nabitie, no pri bežnom používaní počítajte so stále fantastickými piatimi dňami na jedno nabitie. Ak sa vám teda Xiaomi Watch S3 páčia a chcete dostupné inteligentné hodinky, ktoré majú špičkovú výbavu, po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už za 114,9 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 v tomto prekonajú Androidy za 250 €. Dôvod vás naštve
Môže ťa zaujímať
- Reklama -