Ak hľadáte dobre vybavené inteligentné hodinky za rozumnú cenu, ktoré majú senzory na to, aby zvládli sledovať vaše výkony v rámci športov, ale aj bežné metriky počas klasického pracovného dňa, máme pre vás zaujímavý tip. Xaomi Watch S3 dostali do vienka vynikajúci displej, bohatú technologickú výbavu a tiež výdrž batérie, ktorou prekonávajú konkurentov. Najlepšia je, ale cena. Na Xaomi Watch S3 totiž teraz dokážete veľmi pekne ušetriť.

Zariadenie budete ovládať skrz veľký, 1,43″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením a funkciou Always-on. Dodatočnú ochranu mu ponúkne vymeniteľná nerezová luneta, vďaka ktorej majú Xaomi Watch S3 aj poriadnu dávku štýlu. Okrem toho je súčasťou hodiniek aj GPS, gyroskop, akcelerometer, či snímač srdcového tepu, oxymeter, barometer a geomagnetický senzor. Nechýba ani Wi-Fi a Bluetooth 5.2. Ide teda o veľmi slušnú výbavu, za ktorú by si niektorí výrobcovia pýtali pokojne aj vyššie stovky eur.

Ako je to, ale pri spoločnosti Xiaomi zvykom, zákazníkom dokáže ponúknuť veľa zábavy za veľmi málo peňazí a dokonalým príkladom toho sú práve Xaomi Watch S3. Už počiatočná uvádzacia cena na úrovni iba 140 € naznačuje, že tento produkt môžete získať v rámci veľmi férovej ponuky. O to lepšie, ale je, že po kliknutí na tento odkaz sa Xaomi Watch S3 predávajú za 116,8 €, vďaka čomu na ich nákupe krásne ušetríte.

Xiaomi Watch S3
Zdroj: YouTube / Concept Creator / Польза NET (snímka obrazovky)

A s výhodami Xaomi Watch S3 sme ešte zďaleka neskončili. Toto zariadenie ponúka dotykové ovládanie ale aj fyzické tlačidlá či dokonca gestá. Ich špeciálny softvér spolu s presnými senzormi dokáže zmerať vaše spálené kalórie, aktuálnu rýchlosť a dokonca aj spánkovú aktivitu. Xaomi Watch S3 tiež podporujú množstvo rôznych športov. Nechýba tu cyklistika, beh či turistika v prírode. S hodinkami si dokonca vďaka norme 50 M (5 ATM) môžete ísť aj zaplávať. Voda im nijako neublíži.

Dôležité je tiež to, že natívny operačný systém HyperOS je kompatibilný s iOS aj Android zariadeniami, vďaka čomu ho môžete pripojiť prakticky ku akémukoľvek smartfónu. Xaomi Watch S3 majú aj vynikajúcu výdrž batérie na jedno nabitie. Výrobca hovorí o 15 dňoch v rámci úsporného režimu, no pri zvýšenej aktivite počítajte skôr s polovičnou hodnotou. Aj tá je však v rámci možnosti vynikajúca. Ak sa vám teda hodinky Xaomi Watch S3 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 116,8 €. Vzhľadom na to, čo všetko ponúkajú by to bola obrovská škoda nevyužiť.

Prečítajte si tiež  Vylepšená verzia PlayStation 5 Pro unikla na internet. Takto bude vyzerať

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -