Pri spoločnosť Apple sme si už zvykli na to, že jej zariadenia bývajú relatívne drahé. Konkurencia ale nespí a taktiež dokáže ponúknuť zaujímavý hardvér, ktorý je kompatibilný s iOS aj Androidom a predáva sa za rozumnú cenu. Pekným príkladom sú hodinky Xiaomi Watch S3, ktoré teraz kúpite v zľave. Rýchlo pochopíte, prečo si ich niektorí ľudia vyberajú namiesto Apple Watch. Dáva to zmysel.

Xiaomi Watch S3 prišli na trh koncom roka 2023 a ponúkajú veľký 1,43″ AMOLED Always-on displej s vysokým rozlíšením s vymeniteľnou oceľovou lunetou. Zariadenie je vhodné na bežné nosenie, ale aj na šport vďaka svojmu elegantnému a zároveň ergonomickému dizajnu. Po senzorovej výbave disponuje sledovaním srdcového tepu, oxymetrom, krokomerom, akcelerometrom, gyroskopom či GPS systémom. Xiaomi Watch S3 sa spoliehajú aj na Wi-Fi či Bluetooth 5.2 a nechýba im ani geomagnetický senzor.

To je vcelku slušná výbava, za ktorú by si mal výrobca pýtať veľa peňazí, čo poviete? Pravda je však taká, že samotné Xiaomi Watch S3 sú samé o sebe extrémne lacné a veľa ľudí ich preto uprednostňuje pred oveľa drahšími Apple Watch. Štandardne sú v ponuke len za 139 €, avšak dnes ich po kliknutí na tento odkaz kúpite v zľave za 116,5 €. To je v podstate štyrikrát menej, než koľko by ste zaplatili za Apple Watch Series 9. Tu sa už oplatí porozmýšľať, na čom vám pri inteligentných hodinkách vlastne záleží.

Zdroj: YouTUbe / Tech4All (úprava redakcie)

Xiaomi Watch S3 vám dokážu vďaka špeciálnym senzorom zmerať počet spálených kalórií a takisto odsledovať kvalitu vášho spánku, prejdenú vzdialenosť či aktuálnu rýchlosť. V zariadení si môžete nastaviť z viacerých športov, medzi ktorými nechýba cyklistika, behanie, turistika či dokonca plávanie. Áno, Xiaomi Watch S3 sú odolné voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM).

Čerešničkou na torte je potom dlhá výdrž batérie, ktorej sa žiadne Apple Watch zatiaľ nevyrovnajú. Výrobca uvádza, že Xiaomi Watch S3 vydržia až 15 dní na jedno nabitie. Ak však budete aktívni, počítajte skôr s tretinovou, nanajvýš polovičnou hodnotou. Stále sú to, ale fantastické čísla, ktoré neomrzia. Ak si teda chcete vyskúšať inteligentné hodinky za rozumnú cenu, Xiaomi Watch S3 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 116,5 €. A to je skutočne ponuka, ktorá sa neodmieta.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tento majiteľ vylepšil dizajn Apple Watch Ultra. Odstránil oranžové prvky a preleštil titán. Výsledok je luxusný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -