Apple chystá v blízkej budúcnosti viacero nových produktov, z ktorých nám niektoré ukáže už 20. apríla na prvom tohtoročnom evente. Šepká sa, že by sa tu mohla objaviť aj nová generácia Apple TV.

O tomto zariadení sa vo všeobecnosti veľa nevie, no leakeri a analytici očakávajú drobné hardvérové vylepšenia. Mark Gurman (presnosť 89,1%) však nedávno prišiel s tvrdením, že technologický gigant pripravuje veľké prekvapenie. Nevieme, či ho môžeme čakať už v roku 2021 alebo neskôr, no pokiaľ áno, obývačky nám začne zdobiť kombinácia Apple TV a HomePodu v jednom produkte.

Apple TV s HomePodom nám dáva zmysel

Na prvé počutie to znie ako zvláštna predstava, no pokiaľ sa na to pozrieme trochu podrobnejšie, vôbec to nie je nezmysel. Set-top box by mohol mať k dispozícii slušný zvuk a vedel by sa prepojiť so vstavanými reproduktormi v TV, čím by mali diváci lepší zážitok pri sledovaní akéhokoľvek obsahu.

Ako by mohlo vyzerať prepojenie Apple TV a HomePod?
Zdroj: 9to5mac.com

Zároveň by slúžil ako hlavné centrum, s ktorým by ste ovládali všetky prvky domácnosti. Hlasová asistentka Siri by bola vždy k dispozícii a pokiaľ by ste takéto zariadenie mali umiestnené napríklad v obývačke, určite by vám pomáhalo v rôznych každodenných situáciách.

O dnešný koncept sa postarala redakcia magazínu 9to5mac, ktorá poňala prepojenie Apple TV a HomePodu jednoduchým, no zaujímavým spôsobom. Nič to ale nemení na veci, že to stačí ako náčrt pre teoretický vizuál zariadenia.

Pozrite si obrázky v našej galérii a napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory, o ktoré sa s nami podelíte.

Prečítajte si tiež  Na Apple boli podané hromadné žaloby kvôli spomaľovaniu iPhonov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.