Druhá séria „Servant“

Pokiaľ ste už videli celý obsah z platformy Apple TV+, určite nám dáte za pravdu, že počin „Servant“ bol veľmi atraktívny. Na známej stránke Rottentomatoes obdržal hodnotenie nad 80%, čo je fantastické číslo. V Cupertine o jeho popularite samozrejme vedia a preto pripravujú druhú sériu. Tá je v podstate už hotová, no musí počkať na premiéru.

Apple ju chystá 15. januára 2021 a dnes zdieľalo minútový trailer, ktorým nás chce nalákať k televíznym obrazovkám. Video je dostupné na YouTube, no dá sa pozrieť aj na samotnom konci článku.

Druhá séria „Servant“ poskytne 10 častí, pričom každá má mať dĺžku cca 30-40 minút. Nové diely sa do platformy dostanú z odstupom jedného týždňa (každý štvrtok alebo piatok).

Ak ste ešte „Servant“ nevideli, v princípe sa jedná o hororový thriller od M. Night Shyamalana, ktorý sa osobne podieľal na tvorbe niektorých epizód. Prvá séria sa točí okolo páru z Filadelfie, trúchliacim po strate dieťaťa. To je nahradené bábikou (Jerichom), o ktorú sa príde postarať zvláštna opatrovateľka Leanne. Akonáhle vkročí do domu, začnú sa diať záhadné veci.

Druhá séria bude priamo nadväzovať na tu prvú a objavia sa v nej rovnaké postavy. V hereckom obsadení nájdeme mená ako: Lauren Ambrose, Nell Tiger Free, Rupert Grint a Toby Kebbell.

Celú prvú sériu si môžete pozrieť na platforme Apple TV+. Do komentára nám napíšte, čo si myslíte o Servante vy. Oslovilo vás toto dielo alebo nie?

Prečítajte si tiež  Herná služba xCloud mieri na televízne obrazovky. Dočkáme sa jej aj na Apple TV?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.