Spoločnosť Apple sa snaží urobiť platformu Apple TV+ čo najatraktívnejšou. Žiaľ, napriek všetkým snahám tu nie je dosť obsahu a tak sa to nedarí. Všetko by sa ale mohlo čoskoro zmeniť. Do kín momentálne mieri prvý film z produkcie Apple, s názvom „The Banker“. Tesne potom ho uvidíme na Apple TV+.

Film „The Banker“ mieri do kín, tesne potom do Apple TV+.

Tim Cook sa už vyjadril, že na Apple TV+ budeme vidieť iba kvalitné filmy a seriály, z produkcie samotnej jablkovej spoločnosti. Tento krok samozrejme vítame, lebo je veľmi odvážny. Na druhú stranu ale pociťujeme, že to firma celkom nezvláda. Množstvo obsahu je na platforme stále veľmi strohé a po pár fantastických sériach, ktorých sme sa dočkali ešte koncom minulého roka, tu nastalo obdobie „ticha“.

V Cupertine o tom veľmi dobre vedia a aj preto pripravujú seriál Amazing Stories, na ktorom sa podieľal aj Steven Spielberg. Tesne po ňom potom príde spomínaný film The Banker, ktorý má premiéru v kinách 6.marca (rovnako ako Amazing Stories premieru na Apple TV+). Kým sa dostane na platformu od Apple, potrvá to presne 14 dní. Znamená to teda, že snímok, v ktorom si zahrajú hviezdy ako Samuel L. Jackson, Anthony Mackie a Nia Long príde do služby už 20. marca 2020.

Apple vydalo trailer na film The Banker, ktorý bude dostupný vrámci Apple TV+. - svetapple.sk
Film „The Banker“ mieri do kín, tesne potom do Apple TV+.

Film je natočený podľa skutočných udalostí

Jeho hlavnou témou budú revoluční podnikatelia Bernard Garrett (Mackie) a Joe Morris (Jackson), ktorí sa rozhodnú pomerne riskantným spôsobom pomáhať africkým Američanom. Celý film je natočený podľa skutočných udalostí, na čo koniec koncov aj doplatila jeho premiéra, ktorá sa mala konať ešte v januári tohto roka.

Pre nezrovnalosti v deji, tvorcovia dátum vydania presunuli na marec, aby mali dosť času na skúmanie a prípadnú úpravu. Sme veľmi zvedaví na to, aké hodnotenia si tento film v konečnom dôsledku odnesie. Vzhľadom ale na herecké obsadenie sa naň už dnes veľmi tešíme. A čo vy?


Prečítajte si tiež  iMac 2020 by mohol vyzerať takto. Ukazuje to nádherný koncept.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.