Pokiaľ sledujete seriál Ted Lasso, pravdepodobne vám neunikla vtipná poznámka Jeremyho Swifta Higginsa na adresu hercov Ryana Reynoldsa a Roba McElhenneyho o tom, ako minulý rok kúpili waleský futbalový klub Wrexham AFC.

Netrvalo dlho, a Reynolds spolu McElhenneyom pridali na sociálnu sieť Twitter správu, v ktorej tvrdia, že budú žalovať spoločnosť Apple, pokiaľ im nepošle dve veľké krabice sušienok Ted Lasso. Aj keď išlo evidentne len o žart, marketingové oddelenie v Cupertine to zobralo smrteľne vážne.

- Reklama -

Behom niekoľkých dní technologický gigant odoslal hráčom klubu Wrexham AFC rovno 50 krabíc so slávnou dobrotou, ktorá nepochybne patrí ku celej show. Tréner Lasso si pomocou sušienok získal priazeň šéfky klubu, ktorú stvárňuje postava Rebecca Welton (Hannah Waddingham).

Zásielka od Teda Lassa dorazila priamo ku hráčom 

Zásielka už medzičasom dorazila ku hráčom a klub Wrexham AFC túto skutočnosť potvrdil na svojom Twitter účte formou niekoľkých ďakovných príspevkov.

Je to teda krásny spôsob, ako sa dá urobiť obojstranný marketing, respektíve celosvetové promo pomocou niekoľkých balení sušienok v hodnote pár sto eur.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa tento nápad pozdáva vám.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -