Aj keď streamovacia služba Apple TV+ nepatrí medzi najpopulárnejšie zo všetkých, jedno sa jej odoprieť nedá. Svojim fanúšikom poskytuje originálne a vydarené snímky, ktoré stoja za pozornosť a inde nie sú dostupné.

Najnovšie sa objavili informácie, že technologická spoločnosť jedná o exkluzívnych právach na film The Greatest Beer Run Ever, ktorý je ochotná sčasti financovať. V tomto snímku bude hrať zaujímavé osadenstvo, pričom hlavnú úlohu zastúpi dvojica Zac Efron a Russell Crowe a vo vedľajšej úlohe máme vidieť Billa Murraya.

- Reklama -

Celý film je založený na najpredávanejšom románe autora Johna „Chicka“ Donahue a J.T. s rovnomenným názvom. Príbeh sa odohráva v roku 1967, kedy mal Donahue tajný plán, ako priniesť pivo svojim priateľom z detstva, ktorí v tej dobe bojovali vo vojne vo Vietname.

Donahue vyrazil na odvážnu a nebezpečnú cestu s batohom plným piva, aby našiel svojich priateľov, pričom toto dobrodružstvo počítalo s obrovskými rizikami. Film sa má začať natáčať už o niekoľko mesiacov v lete a pokiaľ pôjde všetko podľa plánu, v priebehu roka 2022 môže mať svoju exkluzívnu premiéru na platforme Apple TV+.

Napíšte nám do komentára, či sa už na tento snímok tešíte, alebo vás nezaujal. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.